Hannah Mckay - Pool / Getty Images)
Foto: Getty Images
#Madam EVA

6 tajomstiev naozaj šťastných manželstiev s 2-ciferným výročím: TOTO dnes berie VÁŽNE málokto!

Hannah Mckay - Pool / Getty Images)
Foto: Getty Images
#Madam EVA

6 tajomstiev naozaj šťastných manželstiev s 2-ciferným výročím: TOTO dnes berie VÁŽNE málokto!

11.2. 9:10 Na prvý pohľad možno sedemkrát klišé, ale prizrite sa bližšie! Tieto pravidlá sú overené najšťastnejšími vzťahmi okolo nás, pričom každý trvá vyše 10 rokov.

1. Príťažlivosť
Nemusí byť filmovo osudová, stačí, keď bude. Bez ohľadu na počet spoločne prežitých rokov, detí a hypoték. Môžete variť tú najlepšiu sviečkovú na svete, byť rodinnou financmajsterkou par excellence a ašpirovať na matku roka, no ak pre vás prestane byť dôležité páčiť sa vlastnému mužovi, koledujete si o problém. Uznajte, trocha šampónu, nové tepláky a zoznámenie sa s dekoratívnou kozmetikou stojí za to, aby chlapovi jedného dňa nepreskočilo a neodišiel od vás k inej len preto, že si častejšie umýva vlasy a nenosí jeho staré flanelky.

2. Dôvera
V slovníku dvojciferných manželstiev to znamená, že niektoré veci je lepšie nevedieť. Že svojmu mužovi dôverujete ešte neznamená, že slepo a naivne veríte, že nad hlavou naozaj nosí svätožiaru. Istotu musíte mať v podstatných veciach, detaily nebývajú vždy dôležité. Možno tušíte, že si občas niečo uleje bokom, všimnete si, že po dôležitom večernom mítingu z neho ťahá hruškovica a omylom sa vrátil domov v bowlingových topánkach. Najlepšie, čo môžete urobiť, je zasmiať sa na tom a uveriť jeho verzii. Aj keď je vám jasné, že niektoré skutočnosti si nechal pre seba. Nevŕtajte a nešpicľujte.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra