Foto: Profimedia
#Ľudia

Zverejnili pracovný program Lady Diany: Takto vyzerá PEKLO!

Zverejnili pracovný program Lady Diany: Takto vyzerá PEKLO!

POZRITE SI VŠETKY FOTKY (GALÉRIA).
Zdroj: Profimedia

Diana vynikala v umení bežnej komunikácie. Nikdy neodvracala zrak a svojej spoločnosti sa vždy pozerala uprene do očí, nech už to bol ktokoľvek. Bola veľmi chytrá. Vďaka svojmu intelektu dokázala aj na nevhodnú otázku odpovedať "šťavnato", čím sa dostala do výhody. Jeden z novinárov o Diane povedal: "Je úžasná, taká krásna. Oveľa inteligentnejšia ako som si myslel!"

Pamätným zostáva Dianin vôbec prvý rozhovor pre Independent Radio News, kde sa vyznala z úcty k starším: "Je veľmi dôležité počúvať niekoho staršieho. My mladší si vždy myslíme, že vieme všetko lepšie, ale nevieme. Musíme niečo zažiť, aby sme vedeli, o čom je život."

Dianine chvíle strávené s nevyliečiteľne chorými Sewardová opisuje takto: "To, ako chorí reagujú na jej prítomnosť je takmer mystické. Na chvíľu akoby zabudli na bolesť a usmievali sa." 

Zlatá klietka
Kamkoľvek sa pohla, mala po bohu ochranku. Či jedla, cvičila alebo nakupovala. Boli všade! Známe sú Dianine nočné úniky, kedy si zamaskovaná užívala anonymitu v Londýnskych baroch pri pohári čapovaného piva. Šepkalo sa aj o účasti na divokých večierkoch v dome rockovej hviezdy Freddieho Mercuryho, kde si údajne vyhodila z kopýtka niekoľkokrát. /pokračovanie na ďalšej strane