Foto: Profimedia
#Ľudia

Zverejnili pracovný program Lady Diany: Takto vyzerá PEKLO!

Zverejnili pracovný program Lady Diany: Takto vyzerá PEKLO!

POZRITE SI VŠETKY FOTKY (GALÉRIA).
Zdroj: Profimedia

K služobníctvu sa správala vždy úctivo a v prípade, že pracovali príliš dlho, poďakovala sa im osobným listom. Spolu s Charlesom zamestnávali v Kensingtonskom paláci okolo dvadsať ľudí, z toho k princezniných službám boli denne dve šatniarky, dvaja kuchári, dvaja šoféri, dve pestúnky a húf upratovačiek. 

(Ingrid Sewardová vo svojej knihe "Dianin intímny portrét" opisuje, ako mladú princeznú šokovalo, koľko homosexuálov je v kráľovskej službe.)

Bez rozlúčky so synmi nikdy neodišla. Bez ohľadu na to, aký pracovný plán mala pred sebou, nikdy si nenechala ujsť ich odchod do školy. Šialenstvo začalo spravidla až po ich odchode.

Bola vo výhode
Oficiálnym návštevám princeznej Diany predchádzala vyčerpávajúca organizácia, kedy jej pracovný tím vopred inštruoval organizátorov o tom, čo princezná obľubuje, čo bude obedovať a či sú nablízku záchody. Nie je tajomstvom, že kráľovská rodina si v rámci oficiálnych stretnutí uplatňuje snobské pravidlo. Inštaláciu súkromného záchodu, ktorý použijú iba oni!!! 

V deň pred pracovnou návštevou Diana nenechala nič na náhodu a svedomito si naštudovala menný zoznam ľudí, s ktorými sa stretne a obsah plánovaných pracovných rozhovorov. Veľmi jej záležalo na tom, aby pred svetom vzbudzovala dojem inteligentnej ženy a nie módnej bábiky v drahých šatách s prázdnu hlavou. /pokračovanie na ďalšej strane