Zuzka Vačková radikálne schudla a nám PREZRADILA, ako sa jej to podarilo!

18.1. 2022 17:30 Určite ste si to všimli aj vy. Herečka Zuzka Vačková (52) vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Spýtali sme sa jej, ako sa jej to podarilo!

Zuzka na dovolenke v Amerike
Zuzka na dovolenke v Amerike
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CYj0pn3smm7/

Chudnutie je začiatkom roka horúcou témou. Mnohé z nás si totiž dali novoročné predsavzatie dostať sa najbližšie mesiace do formy! Lenže ako? Mnoho článkov ohľadne zhadzovania kíl si protirečí a hlavne každému funguje niečo iné. Svoje o tom vie aj herečka Zuzka Vačková, ktorá však po päťdesiatke konečne pochopila, čo treba robiť, aby si vyformovala postavu. My sme sa jej teda opýtali na jej recept!

"Celé to vzniklo tak, že som sa zaujímala o správne stravovania a jedna firma mi vysvetlila, ako to funguje. Zistila som, kde som robila dlhé roky chyby, myslela som si, že to ovládam, už som držala "osemtisíc" diét a aj sa mi podarilo v minulosti schudnúť, len som naspäť pribrala. Pochopila som, kde som tomu nerozumela. A toto som chcela zdieľať aj s inými ženami," povedala v rozhovore pre pluska.sk. Akú najväčšiu chybu robila v stravovaní? Čítajte na ďalšej strane.

FOTKY SCHUDNUTEJ ZUZKY V NAŠEJ GALÉRII TU!