×
#Ľudia

Zuzana Vačková má doma veľkú SLEČNU: Maruška oslavuje 18 rokov a vyzerá neuveriteľne!

11.12. 2022 17:47 Ten čas ale letí! Túto vetu si určite povedala sympatická herečka Zuzana Vačková. Jej milovaná dcéra Maruška už nie je malé rozkošné dievčatko, vyrástla z nej krásna žena, píše Život.sk.

Zuzka Vačková každým rokom mladne. Nie je sa čomu čudovať. Predsa len ukazuje všetkým ženám, že vek je len číslo a záleží na tom, ako sa o seba staráte. Pre ňu je pohyb základ a poctivo si stráži to, čo vloží do úst. Do reality ju však vracia jej dcérka Maruška, ktorá rastie ako z vody. Nie je žiadnym tajomstvom, že má herečka s dcérou krásny vzťah. Maruška zdedila talent po svojej slávnej mame a dokonca ide v jej šľapajách, keďže sa venuje herectvu. Môžeme teda očakávať novú vychádzajúcu hviezdu, ktorú čoskoro uvidíme na televíznych obrazovkách.

"18. Už má 18. Je dospelá. Všetko najlepšie, dcérka moja. Nech si šťastná! Maj tie najodvážnejšie sny a choď za nimi. Nedávaj si žiadne limity. Budem pri tebe vždy stáť a podporovať ťa," napísala s láskou na sociálnej sieti herečka. S vekom však Maruška aj poriadne vyrástla a stala sa z nej skutočne krásna žena. FOTO DCÉRY MARUŠKY NÁJDETE TU!