×
#Ľudia

Zúfalá Jana Hrmová: Pery, brada… Mega populárna lekárka jej na tvári POKAZILA, čo mohla!

14.3. 21:25 Namiesto zmeny k lepšiemu zmena k horšiemu, zhodnotila svoj výzor beauty blogerka Jana Hrmová.

Bývalá účastníčka Farmy, ktorú dnes mnoho žien sleduje kvôli radám ohľadom mejkapu a módy, zverila svoju tvár do rúk známej lekárky. Odborníčka, ktorú nechcela menovať, však podľa nej narobila viac škody ako úžitku. "Som tak veľmi nespokojná s tým, ako mám všetko urobené, že to ani nie je pravda… Naposledy som bola pred štyrmi-piatimi mesiacmi u mega populárnej lekárky, ktorá bola najdrahšia, u akej som kedy bola. Dala som si urobiť takú kompletku a všetko, čo mohlo byť zle urobené, je zle urobené. Akurát mi ostáva ísť na rozpúšťanie,“ vysvetlila fanúšičkam Jana, ktorej krásnu tvár mnoho z nich obdivuje.

Influencerka si dala aplikovať botox do čela, podľa jej slov vydržal len mesiac. Na rad prišlo tiež zväčšenie pier, no ako hovorí, časť výplne sa posunula mimo nich. "Vidíte, aké mám "fúzy“. Čakala som štyri-päť mesiacov, či sa mi to nevstrebe, ale vstrebala sa výplň pier a "fúzy" zostali. A to sme nedávali veľa, ona to reálne zle spravila. Ani mi neurobila objem na perách, všetko išlo do tých "fúzov",“ hnevá Jana s tým, že chce absolvovať rozpúšťanie. Známej lekárke zverila aj korigovanie tvaru brady.

Janin štýl obdivujú mnohé ženy.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CeytpdCI0Dl/

To sa však nezaobišlo bez dodatočných komplikácií. "Po piatich mesiacoch sa mi tak zapálila, že som vlastne teraz sedem dní v Dubaji mala kvôli tomu antibiotiká,“ opísala beauty blogerka ďalej svoje patálie a varovala sledovateľky. "Aj s vyhajpovaným drahým lekárom môžete mať zlú skúsenosť. Nehovoriac o tom, že ma privítala slovami: "Čo to máš s pleťou?"´“ krúti hlavou Jana. EXFARMÁRKA UKÁZALA, S ČÍM JE PO NÁVŠTEVE LEKÁRKY NESPOKOJNÁ, POZRITE SI FOTKY V GALÉRII!

Video