Foto: Michal kantár
#Ľudia

Známa superstaristka v svadobných: Partner bol dojatý!

23.10. 2021 19:44 Spomínate si na túto krásku zo speváckej súťaže? Prešlo niekoľko rokov a Barborka Hazuchová vyzerá stále rovnako skvele...Obzvlášť v týchto svadobných šatách!

Odkedy sme ťa videli v Superstar, ubehlo neuveriteľných 6 rokov! Ovplyvnilo to tvoj súkromný a pracovný život?

Musím povedať, že sa toho za ten čas veľa zmenilo a spravilo to zo mňa, chvalabohu, úplne iného človeka. Momentálne, po dlhšej pauze, a akomsi „zablúdení“, som sa opäť našla a s mojou pripravovanou tvorbou som extrémne spokojná. Okrem toho, spolu s priateľom študujeme piaty ročník vysokej školy marketingu v Trnave. Bývame spolu, a to mi vyhovuje aj po pracovnej stránke.

Absolvovala si fotenie v ručne šitých svadobných šatách, čím boli iné, ako tie v bežných salónoch? 

Ja som na sebe mala svadobné šaty úplne po prvýkrát, takže ťažko posúdiť.  A mimochodom, taktiež po prvýkrát, som si pri fotení skoro rozbila hlavu o roh otvoreného okna! Takže to bolo pre mňa po každej stránke naozaj výnimočné (smiech). Každopádne, Dagmar je veľmi milá, skromná a talentovaná návrhárka, ktorá tvorí šaty ručne a na mieru. Na tele sa všetky šaty nosili príjemne, materiál bol veľmi kvalitný. Dagmar klientkám pomáha zhmotniť ich sen a spraviť z tohto najdôležitejšieho dňa ten najkrajší. Aká krásna práca!

Svadobné šaty na Barbore Hazuchovej
Zdroj: Michal Kantár

Keď si si obliekla svadobné šaty, bol to skutočne odlišný pocit, oproti iným bežným šatám na spoločenské účely?

Určite. Cítila som sa ako princezná. Tá biela farba má niečo do seba (smiech). Na fotení bol so mnou aj môj priateľ a pri prvých šatách ho pohľad na mňa až dojal. Vraj nikdy neveril na to, ako môžu muži pred oltárom plakať. Ale podľa jeho slov, vidieť svoju lásku, v tak krásnych šatách, nežnú a nevinnú, je obrovský emočný zážitok, ktorý berie slová.

 

ROZHOVOR POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE