Foto: Bruce Glikas
#Ľudia

Známa SPEVÁČKA prišla o bábätko: Slová, ktoré lámu srdce!

25.11. 2021 10:00 Prežíva najťažšie chvíle vo svojom živote. Speváčka Jessie J sa zverila fanúšikom so svojím trápením - prišla o bábätko.

Jessie má 33 rokov a učite poznáte jej skladby Price Tag či Bang Bang, ktoré pravidelne hrávajú takmer všetky slovenské rádiá. Do povedomia sa dostala aj vďaka tomu, že dva roky randila s Channingom Tatumom. Bohužiaľ, umelcom to neklapalo a tak šli od seba. Speváčka sa preto rozhodla, že bude slobodnou maminou.

Jessie J a ChanningTatum
Zdroj: Stefanie Keenan

Verejnosť netušila, že je tehotná. Jessie zverejnila novinku až teraz, keď smutne priznala, že prišla o bábätko. „Včera ráno som sa s kamošmi smiala a snažila som sa vymyslieť, ako zvládnem koncert bez toho, aby som fanúšikom prezradila, že som tehotná. Ale večer som mala čo robiť, aby som ho odohrala bez sĺz,“ uviedla. Speváčka už v minulosti informovala svojich fanúšikov o tom, že má problém s otehotnením a ak bude chcieť mať niekedy dieťa, zrejme to nebude prirodzenou cestou ale umelým oplodnením.

„Rozhodla som sa, že budem mať dieťatko sama, protože po ničom inom v životě netúžim a život je kratký. Bol zázrak, že som otehotnela, a bola to skúsenosť, na ktorú nikdy nezabudnem, a viem, že to zažijem znovu,“ dodala v emotívnom príspevku. Viac fotiek speváčky nájdete v našej galérii TU.

 

Video