×
#Ľudia

ZMENY v živote Mamby: Náročné obdobie si vypýtalo svoju DAŇ!

14.1. 16:59 Vkročiť do nového roka tou správnou nohou, napraviť staré chyby a oprášiť dávne túžby. Mamba Dasha presne vie, čo chce tento rok urobiť inak.

Herečka, speváčka a mamička sa v posledných rokoch musela poriadne obracať a prijala niekoľko veľkých kariérnych výziev. Síce jej zabezpečili plný diár a živobytie, no aj táto minca mala pre ňu druhú stranu. "Tento rok by som sa chcela viac venovať sebe a to zo všetkých stránok: zdravotnej, fyzickej aj psychickej. V roku 2022 som na seba nemala vôbec čas, preto chcem napraviť, čo som zanedbávala, a dávam konečne seba na prvé miesto. Chcela by som sa naučiť lepšie zvládať stres a stresové situácie," prezradila exkluzívne pre magazín EVA.

Mamba Dasha
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CL1KhOkrTOQ/

"Neviem s ním pracovať a potom sa to odráža na mojom zdraví. Zatiaľ neplánujem vyhľadať nejakú odbornú pomoc, ale budem na sebe a svojej duševnej pohode pracovať sama. Okrem toho sme si s mojím Tonym sľúbili, že v ďalšom roku zatiahneme trochu brzdu, budeme viac cestovať a oddychovať,“ odhalila svoje plány krásna čiernovláska, ktorá sa aktuálne nachádza na dovolenke v Ománe. FOTO SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video