×
Foto: Instagram.com/@zlaticapuskarova
#Ľudia

Zlatica prezradila svoj recept na krásnu pleť, štíhlu postavu a šťastný život!

×
Foto: Instagram.com/@zlaticapuskarova
#Ľudia

Zlatica prezradila svoj recept na krásnu pleť, štíhlu postavu a šťastný život!

22.1. 10:59 Srší z nej životná energia a mnohí sa jej pýtajú, ako je to možné! Moderátorka Zlatica Puškárová prezradila svoj recept na šťastný život! Vyskúšate jej rady aj vy?

Zlaticu sleduje na Instagrame takmer 70-tisíc ľudí a my sme medzi nimi! Baví nás jej životný optimizmus a to, ako zvláda všetky povinnosti, ktorých nie je málo s úsmevom na tvári. Zlatka sa netají tým, že mnohých jej followerov zaujíma jej život a chceli by, aby im trošku viac poodhalila svoje súkromie. Ako sa stará o pleť, či chodí cviciť alebo ako sa stravuje. "Moji milí, dostávam od vás množstvo otázok o novoročných predsavzatiach, rodine, materstvo, ako zvládam prácu aj rodinu, ale pýtate sa aj na rôzne naše babské veci," priznala Zlatica, ktorá sa rozhodla všetky otázky zodpovedať.

"Takže úprimne - žiadne predsavzatia si nedávam. Možno niektorých prekvapím, ale už roky nepijem žiadny alkohol. Jednoducho mi nechutí a vždy som sa vedela lepšie zabávať bez straty “hlavy”," priznala dlhoročná moderátorka Televíznych novín. Fakt si nenaleje večer pohár dobrého vína? Fakt! "Nepotrebujem si doma večer “otvárať vínko”, aby som zaspala, pretože občas po celom dni spím aj postojačky. Všetky mamy s malými deťmi vedia, že naše noci sú obyčajne príliš krátke a dni s celým zoznamom povinností pomerne dlhé," tvrdí sympatická blondínka. Pokračovanie na ďalšej strane.

FOTKY ZLATICE V NAŠEJ GALÉRII TU!