×
#Ľudia

Žiadna rozprávka: Mladí Beckhamovci majú zo svojej svadby TRAUMU! Padajú už ŽALOBY

8.3. 14:02 Bola to veľká sláva, keď si syn slávnych Beckhamovcov a uhrančivo krásna americká herečka povedali "áno“.

Brooklyn Beckham a Nicola Peltz mali svadbu na Floride, v sídle superbohatých nevestiných rodičov s výhľadom na oceán. Ich veľký deň dokumentoval prestížny magazín Vogue a prebiehal za prítomnosti celebritných hostí ako Eva Longoria, Serena Williams, Marc Anthony či Gordon Ramsay. Veselica vyšla v prepočte na astronomických 3,5 milióna eur, no ako teraz píše portál Wanda, od dokonalosti mala ďaleko. Zaľúbenci Brooklyn a Nicola z nej dokonca majú mať traumu!

Herečkin otec, miliardár Nelson Peltz, to nenechal len tak a podal na agentúru, ktorá svadbu organizovala, žalobu. Topstar informuje, že žiada vrátenie zálohy v prepočte 149-tisíc eur, a samotná žaloba má až 188 strán. "Celá vec bola nočná mora. Nicole ani zďaleka nebola spokojná so svojou svadbou. A teraz si to všetko spája s hádkami, problémami a napätím, ktoré občas vo vzťahu majú,“ povedal blízky zdroj z okolia manželov s tým, že mladomanželia sú z vlastnej svadby traumatizovaní,

Nicole žiada druhý obrad, aby mohla konečne zažiť "pozitívny a šťastný deň", pretože ten predchádzajúci bol podľa nej stresujúci od začiatku do konca. Rovnako má pocit, že tento nevydarený obrad ovplyvňuje aj ich vzťah s Brooklynom, pričom sa ani nedokáže pozerať na svadobné fotografie, ktoré jej tento deň pripomínajú. Avšak každá minca má dve strany, a svadobné plánovačky Nicole Braghin and Arianna Grijalba podali protižalobu, v ktorej Peltzovcov obviňujú z porušenia zmluvy. Vďaka tomu sa do sveta dostali aj informácie, ktoré by prominentná nevesta a jej mama Claudia určite radšej udržali pod zámkom.

"Nelson Peltz mal zaplatiť o vyše 100-tisíc dolárov viac za cestovné náklady pre ľudí, ktorí Nicole robili vlasy a mejkap na svadbu. Claudia spomenula jednej z plánovačiek, že Nelson nesmie vedieť, koľko výdavky na vlasy a mejkap stáli, inak "by ju zabil a bol by veľmi naštvaný,"“ píše sa v žalobe. Plánovačky tiež tvrdia, že pracovať s Nicolou a jej mamou bola po organizačnej stránke katastrofa, pričom sa svoje kiksy snažili všemožne skryť pred ženíchovou rodinou. "Claudia aj Nicola trvali na tom, že Victoria Beckham nesmie vedieť nič o chybách, ku ktorým počas plánovania svadby došlo, vrátane problémov so zoznamom hostí,“ stojí v žalobe. FOTKY ZO SVADBY, KTORÁ MALA NICOLU A BROOKLYNA TRAUMATIZOVAŤ, SI POZRITE V GALÉRII.

Video