Foto: Getty Images
#Ľudia

Zbohom, všetky nádeje: Tento herec priznal, že je gay!

Foto: Getty Images
#Ľudia

Zbohom, všetky nádeje: Tento herec priznal, že je gay!

6.6. 18:57 „Keby som bol hetero, pretiahol by som všetko, čo sa hýbe, ako typický zúfalec. Oženil by som sa s každou hviezdičkou, s ktorou by som hral, a manželka číslo 10 by sa so mnou rozviedla, lebo by ma prichytila s dvoma inými pipkami. Alebo by som bol ako raper, tri baby v posteli, kokaín, orgie, jachty. Bol by som monštrum. Je dobre, že som gay....“ Tak a teraz hádajte, kto toto povedal!

Má všetkých na háku
To je kľúčové know-how jeho závratného úspechu.
Najbohorovnejší gay medzi hollywoodskymi celebritami, ťažký fešák a jediný herec, ktorý má konštantne úspešnú kariéru napriek svojej homosexualite. „Všetci si myslia, aký je Hollywood liberálny. Ani zďaleka. Je ako al Káida.“ Je presvedčený, že jeho orientácia ho pripravila o stovky hlavných úloh, pretože šéfovia štúdií veria, že pre Američanov sú gayovia stále perverzáci. Aaaach!

Viete, čo majú spoločné gay a žena po 40-ke? Obaja sa stanú neviditeľnými. Keby som sa v nejakom gay bare podpálil, aby si ma niekto všimol, prišli by si len pripáliť cigaretu.
R. E.

Svoju kolegyňu Juliu Roberts nazval náladovou, no miluje vôňu jej potu a v rannej show BBC, povedal, že provinčné kiná sú fajn, pretože to tam v pohode môžete urobiť frajerke rukou. Tvrdí, že nemá spermie a že si nevie nájsť partnera, lebo je už príliš starý. AUTORA TÝCHTO CITÁTOV NÁJDETE V GALÉRII.