Chrissy Teigen
Foto: instagram / @chrissyteigen
#Ľudia

Závislá na FAZULI: Táto modelka vie, čo je dobré! Pre toto by ste si ju mali obľúbiť aj vy

Chrissy Teigen
Foto: instagram / @chrissyteigen
#Ľudia

Závislá na FAZULI: Táto modelka vie, čo je dobré! Pre toto by ste si ju mali obľúbiť aj vy

12.5. 14:32 Ak si budete starostlivo vyberať, čo skonzumujete, urobíte veľký krok k tomu, aby ste boli čo najdlhšie zdravé a štíhle. Pozrite sa, na ktorú potravinu prisahá v mene krásy čokoládová Chrissy Teigen.

Modelka na materskej a manželka speváka Johna Legenda už pár týždňov po pôrode predviedla skvelú figúru. Zisťovali sme, čo si na tanier nakladá najradšej a boli sme prakvapené! Chrissy totiž nedá dopustiť na... fazuľu! "Som hrdou milovníčkou fazule! Mám hneď niekoľko tipov, ako ju pripraviť - napríklad pečená fazuľa s párkami na maslovej topinke, alebo hummus so šalátom z čiernej fazule!" Píše na Instagrame modelka, ktorá za svojho ďalšieho gastro miláčika považuje šalát Waldorf. Pripravuje ho z listového šalátu, červenej cibuľky, vlašských orechov, jabĺk a modrého syra. Mňaaam! 

Bielkoviny zohrávajú pri chudnutí významnú úlohu. Zaháňajú hlad a výrazne urýchľujú odbúravaniu tukov. Preto ich príjem pri diéte rozhodne neobmedzujte a dajte si fazuľu ako Chrissy! Rastlinné bielkoviny nájdete aj v sóji, šošovici, hrachu či sušených hríboch, tie živočíšne v mäse, rybách, vajciach či mliečnych výrobkoch. Stravu však majte naďalej pestrú a nezabúdajte ani na ostatné potrebné zložky. Tak, nech vám chutí a pozrite si GALÉRIU.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra