Foto: PROFIMEDIA.SK
#Ľudia

Zanedbaná Pamela po PIATICH nevydarených manželstvách: Takto vyzerá dnes!

22.11. 2021 11:26 Slávna sexbomba z kultového seriálu Pobrežná hliadka, ktorá nemala celý život konkurenciu široko ďaleko, dnes už nie je tým, čím bývala. Nenamaľovanú, v teplákoch a žabkách by ste ju dnes na ulici spoznali len ťažko, píše Plus JEDEN DEŇ.

Hviezda z Baywatchu si odskočila na kávu v Malibu a ako to už v Hollywoode býva zvykom, zvečnili aj paparacovia. Aj keď sa 54-ročná herečka snaží udržať vo forme, na nových záberoch vyzerá zanedbane a zostarnuto. Fanúšikovia zostali v šoku, keď uvideli slávnu blondínku bez mejkapu. Pamela si v sivých teplákoch a žabkách vykračovala s téglikom kávy, pričom mala cez ruku prehodenú čiernu kabelku. 

Krachlo jej už 5 manželstiev

Napriek tomu, že na výslní svojej kariéry patrila medzi najkrajšie ženy na svete, si svojho princa stále nenašla. V poradí piata svadba Pamely Anderson (54) v polovici januára minulého roku vyvolala vo fanúšikoch vieru, že kráska z Pobrežnej hliadky neostane po zvyšok života sama. Bohužiaľ, len 12 dní po svadbe oznámila blondínka rozchod a vo vyjadrení pre The Hollywood Reporter uviedla, že novomanželia sa rozhodli „nejaký čas žiť oddelene, aby si ujasnili, čo chcú od života a aké majú predstavy o tom, čo chcú jeden od druhého.“

NOVÉ FOTO PAMELY ANDERSON V GALÉRII: