Reklama

Wow, to sú krivky! Katy Perry sa predviedla v superodvážnom outfite

Reklama

bh

Speváčka Katy Perry sa veru nemá za čo hanbiť. Najnovšie predviedla v Paríži závideniahodnú formu podčiarknutú rafinovanými šatami. A veru čo-to aj odhalila.

Víkendové podujatie Vogue World Paris bolo bohaté na hviezdy červených kobercov, modelky a svetové influencerky, no bola to práve speváčka Katy Perry, ktorá na legendárnom Place Vendôme všetkým vyrazila dych. Na móle sa predviedla v šatách s geometrickými výrezmi, pod ktorými bola úplne nahá! Tridsaťdeväťročná popová ikona ukázala dokonalé telo ukryté pod pikantnou róbou, ktorá kombinovala kožené fragmenty a textilné kvety. Tie ukrývali tie najintímnejšie miesta na speváčkinom tele. Viac fotiek nájdete v galérii.

Zdroj: Getty Images

Víkendové podujatie Vogue World Paris bolo bohaté na hviezdy červených kobercov, modelky a svetové influencerky, no bola to práve speváčka Katy Perry, ktorá na legendárnom Place Vendôme všetkým vyrazila dych.

Vypredaný event Vogue World Paris na počesť stých narodenín módy a športu v meste svetiel prilákal také hviezdy ako Gigi Hadid, Kendall Jenner, Serena a Venus Williams, Bad Bunny, Ciara, Maluma, Sabrina Carpenter, či Emma Chamberlain. Minulý rok sa konal v Londýne, rok predtým v New Yorku. FOTO V GALÉRII!