Foto: Ondrej Grňa archív
#Ľudia

Wow! Pozrite sa ako zmenil tím profesionálov túto dámu na nepoznanie

10.10. 2021 16:59 Zmenáreň Ondreja Grňu priniesla neuveriteľný výsledok. Z pani Alenky je úplne iná žena!

O zmenárni som uvažoval už dlhšie a vedel som, že sa môj sen časom stane skutočnostou. Čakal som na správnu chvíľu, keď spoznám ludí na rovnakej vlne, takých, ktorí by chceli niekomu touto cestou urobiť  radosť. Zmenáreň som sledoval už ako malý chlapec a vravel som si, že to musí byť pre ženy  skvelý pocit a injekcia sebavedomia.

Ondrej Grňa vlasový stylista
Zdroj: Ondrej Grňa archív

Rozhodol som sa pripraviť súťaž na mojej sociálnej sieti a musím povedať, že sa zapojilo neskutočne vela ludí. Nuž, platila podmienka, že sa zverujú plne do rúk profesionalov, a teda, že všetko musí výherkyňa nechať na nás. 

 

Vylosoval som pani Alenku, má 39 rokov a pochádza z Humenného. Pracuje ako skladník a v admistrítíve. Alenka sa výhre potešila, no zároveň to bola pre ňu skúška ohňom, pretože, ako vraví ona sama: „Nie som práve človek, ktorý samú seba verejne prezentuje, som introvert, a prero bude táto zmenáreň pre mňa o to väčšia výzva."

Alenka pred zmenou
Zdroj: Ondrej Grňa archív

Ked prišla Alenka do môjho salónu, pôsobila na mňa ako „sivá myška.” Dokonca sa rozhodovala, či neposunie svoju výhru niekomu inému, no napokon bola jej túžba po zmene silnejšia ako ona sama.

Toto všetko Alenku čakalo..

autor:  Nikola Bene