×
#Ľudia

Wau! Tamara Klusová ukázala brucho po TROCH pôrodoch

14.6. 21:52 Manželka populárneho českého speváka Tomáša Klusa zverejnila pozdrav od Jadranského mora.

Klus má doma kus, píše doslova Blesk.cz. Speváčka, spisovateľka a ilustrátorka Tamara má s pesničkárom troch potomkov. Najstaršiu Josefínku priviedla na svet v roku 2013, syn Alfréd sa narodil v roku 2016. Práve jeho príchod na svet si Klusová nevie vynachváliť. "Druhý pôrod bol skutočne vedomý a prirodzený. Bol takmer bezbolestný. Kontrakcie som si užívala vo vani pri sviečkach. Keby som ostala doma ešte o pol hodinu dlhšie, do pôrodnice by sme nestihli prísť,“ porozprávala o ňom pre web prosimspinkej.cz.

Krátko po narodení Alfréda však Tamara otehotnela znova. Až neskôr našla silu na odvážne priznanie, rozmýšľala totiž, či tretie dieťa vôbec chce. "Cítila som v sebe obrovský strach, že to nezvládnem... Že je to nadľudská úloha a že sa mi "skončí" akákoľvek sloboda a môj osobný priestor. Pár sekúnd som dokonca premýšľala, či to bábätko vôbec chcem…“ podelila sa s priaznivcami na Instagrame. "Jednoducho momentálna panika. Pretože mať tri deti behom štyroch rokov, dvoch psov a žiť na štvrtom poschodí bez výťahu pre mňa bola totálne šialená predstava,“ dodala s tým, že svoje obavy rýchlo zahnala. Dcérka Jenoféva sa narodila v roku 2017.

Rozkošné ratolesti Klusovcov.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CkFxZ8EjUCN/

Tamara svoje deti miluje a s Tomášom s nimi už dnes žijú v obrovskom štýlovom dome priamo v lese, majú dokonca vlastné jazierko. Aktuálne by ste ju tam však nenašli, s kamarátkami a deťmi zamierili do Chorvátska. Klusová má so sebou dve mladšie ratolesti, manžel Tomáš s už desaťročnou dcérou Josefínou totiž nakrúcajú seriál. "More je proste mágia.. Aj keď to doma milujem, vždy, keď mi vietor presolí a rozstrapatí vlasy, v hlave mi ide otázka, aké by to asi bolo žiť pri mori. Milovala by som ho rovnako ako keď je len raz za čas?“ zamyslela sa Tamara a pripojila aj fotku v plavkách. "Mňa skôr zaujíma, ako môžeš mať také ploché brucho po troch deťoch?“ položila jej za všetkých otázku sledovateľka. FOTO TAMARY V PLAVKÁCH NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII!