×
#Ľudia

Vzťah Kolárovského s Veronikou Nízlovou: Mohla za všetko Matúšova EX?

23.1. 23:59 Trojuholník sa koncom novembra rozpadol po skončení vzťahu medzi Matúšom a Nikolou. Odvtedy sa toho veľa zmenilo.

Zdalo sa, že Veronika s Matúšom k sebe nemajú blízko. Ich vzťah spájala len dcérka Nea a akoby sa jeden k druhému nepriznávali. Raz za čas sa objavili na nejakej spoločnej fotografii, no bola to skôr výnimka než pravidlo. Dokonca sa šepkalo, že Matúš o svoju dcérku nejaví takmer žiaden záujem. Dnes však vieme, kde je pes zakopaný.

„Kým bol Matúš s Nikolou, s Veronikou a malou sa až tak nestýkal. Robilo mu to vo vzťahu s Nikolou poriadne dusno. Teraz s Veronikou a ich dcérou trávi omnoho viac času a majú k sebe omnoho bližšie. Majú lepší vzťah, sú úplne v pohode a malej sa venujú spoločne," prezradil zdroj pre portál Topky.sk.

Na krste nechýbal ani otec Ney Matúš Kolarovský.
Zdroj: Archív V.N.

Mnohí dokonca začali špekulovať, že po rozchode s Nikolou sa vráti k Vebi a budú žiť ako šťastná rodinka. To sa dvojica snažila vyvrátiť, avšak potvrdili, že ich vzťah sa podstatne zlepšil.

„Áno, je pravdou, že s Matúšom konečne fungujeme úplne v poriadku a Nea je našou prioritou. Máme veľmi blízky rodinný vzťah, naozaj sme spolu častejšie a nie sú medzi nami žiadne nezhody," prezradila speváčka pre Topky.sk. K Matúšovej bývalej partnerke sa ale vyjadrovať odmietla. Žeby vážne za to mohla ona? FOTO MATÚŠA S VERONIKOU A DCÉROU NEOU NÁJDETE TU!