Foto: EVA
#Ľudia

VYCHÁDZA nová EVA: Na titulke žiari speváčka Tina a tešiť sa môžete na KARTIČKU do Douglas!

12.11. 2021 9:10 Už v sobotu 13. novembra vychádza decembrová EVA, ktorej hviezdou je speváčka Tina. Toto číslo je venované nerestiam, ktoré máme všetci!

Máme ich všetci, s niektorými bojujeme, iné vieme pretaviť do biznisu, a ďalšie sú naše guilty pleasures – NERESTI sú témou decembrovej EVY. Predstavíme tak šatníkové neresti celebrít, príliš drahé produkty luxusných značiek, a pozrieme sa aj na psychológiu, prečo v strese míňame viac a stress shoppingujeme. A keďže byť ženou je považované za neresť, povieme si čo to aj o stereotypoch a nálepkách, „chick flicks“ a tom, či je ok označovať neresti žien za povrchné.

DECEMBROVÁ EVA
Zdroj: EVA

Na titulke žiari Tina a ak chcete vedieť, ako prebiehalo fotenie, pozrite si exkluzívne video nižšie.

Okrem toho rozoberieme sex dolls a fenomén porna, ktoré zmenilo naše sexuálne vnímanie, ponúkneme rozhovor s párovým terapeutom Honzom Vojtkom. Nechýba ani 7 nerestí, ktoré by sme si mali odpustiť a 7 takých, čo by sme mali robiť častejšie, super móda, supersexi beauty, hviezdne neresti, 5P retinolu, vône a seriál Emily in Paris. Vrámci kariéri vypichneme ženy, ktoré premenili neresť na biznis,  a povieme o Tidies – čatee na neporiadok.

Decembrová EVA
Zdroj: EVA


Zároveň prdstavujeme aj niektoré vychytávky z EVA CHARITY BAZAARu, ktorý štartuje už 1.12!

Tina v novej EVE
Zdroj: EVA

A najlepšia správa na koniec - v novej EVE nájdete pribalenú zľavovú kartičku do parfumérie DOUGLAS!

 

autor:  LD

Video