×
Foto: instagram
#Ľudia

VRÁTILA sa k EXMANŽELOVI? Angelinu Jolie pristihli na tajnom rande!

×
Foto: instagram
#Ľudia

VRÁTILA sa k EXMANŽELOVI? Angelinu Jolie pristihli na tajnom rande!

14.10. 12:30 Herečka Angelina Jolie (46) sa po rozvode s Bradom Pittom, zdá sa, konečne spamätáva a vracia do normálneho života, ku ktorému bez pochyby patrí aj randenie. Angelina od rozchodu so svojim ex manželom nenadviazala žiaden romantický vzťah a svoju pozornosť venovala výhradne deťom. Ako sa však zdá, ani ona ešte na lásku celkom nezanevrela. V uliciach Los Angeles ju totiž fotografi pristihli s mužom, ktorý skrížil Angeline život už v minulosti.

Viac FOTO nájdete TU!

Herečka a bojovníčka za práva žien, detí a ochranu včiel začala podľa britského denníka Daily Mail znova randiť. V uliciach Los Angeles ju totiž pristihli s Jonnym Lee Millerom (48), za ktorého bola vydatá do roku 1999. Dvojica najskôr strávila spoločný čas pri večeri v reštaurácii v Beverly Hills a následne spolu jedným autom odišli domov. Nie je to pritom prvý raz, čo sa dvojica počas uplynulých mesiacov stretla. Niet sa teda čo čudovať, že sa medzi fanúšikmi začali šíriť špekulácie o tom, či Angelina a jej ex manžel netvoria znovu pár.

Zdroj: Gettyimages

Herečka sa pritom na večeru vybrala už vo svojom tradičnom šate štýlu „čierna vdova". Na sebe mala dlhý čierny kabát, tvár jej zahaľovalo čierne rúško a na nohách mala čierne klasické lodičky. Fotky nájdete v našej galérii TU.

Len nedávno sa pritom herečka objavila aj po boku speváka The Weeknda. Špekulácie o tom, že dvojica tvorí pár sa však nepotvrdili. Kto vie, možno Angelina len skúma svoje možnosti.