×
Foto: Emil Vasko
#Ľudia

Vnučka Ivany Christovej je hotový ANJEL: Rastie z nej nová MISS?

11.12. 2022 14:27 Ivana Christová má nádhernú vnučku. Na tú fotku sa nebudete vedieť vynadívať. Pozrite, ako si hrdá mamina Daniela vyparádila svoju princeznú, ten outfit nemá chybu!

Odkedy sa Ivana Christová stala Miss Československo ubehlo už 33 rokov a od toho času sa veľa zmenilo. Z tmavovlásky sa stala nielen mam, ale aj babka.

Jej dcéra Daniela porodila dieťa svojmu manželovi, hokejistovi Milošovi Zajíčkovi. Ich dcérka dostala krásne meno Zoja. Odvtedy ubehli už takmer dva roky a z malého bábätka sa vykľula nádherná slečinka.

Najnovšie fotky Ivany Christovej. Na zábere aj so svojou krásnou dcérou Danielou.
Zdroj: Facebook Ivana Christová

Mamina ju oblieka do parádnych outfitov a jeden z posledných sa mimoriadne vydaril. Daniela zverejnila fotku dcérky na Instagrame a všetky sledovateľky sa takmer roztopili.

Zoja mala na sebe krémový outfit - hrubý kabátik, zateplené legíny, roztomilú baretku a čižmičky, ktoré by sa určite páčili aj mnohým dospelým dámam. Zoja bola nádherná, fotografovanie si očividne užívala. Ten čas neskutočne letí! Pozrite sa na ňu, rastie im doma nová Misska? FOTO IVANINEJ VNUČKY NÁJDETE TU!

Prečítajte si aj:

Zdroj: Nový Čas pre Ženy

Video