Foto: TASR
#Ľudia

Vnadná dcéra Seana Penna: Prekoná slávu svojich rodičov? Prednosti na to má! (FOTO)

24.12. 2020 9:41 K dcére oscarového herca Seanna Penna a herečky Robin Wrigt bola príroda mimoriadne štedrá.

Časy, kedy pracovala ako predavačka pizze, hosteska v reštaurácii či ako stážistka v reklamnej agentúre, sú dávno preč. 29-ročná Dylan Frances Penn dnes ťaží z celebritného statusu zdedeného po slávnych rodičoch a z obrovských predností, ktorých dokonalosť neunikla mnohým prestížnym značkám. 

Sebavedomej Dylan nahota pred fotoaparátom problémy nerobí, sama však priznáva, že zhodiť šaty nebolo v začiatkoch jednoduché (v  čase, kedy sa na titulke magazínu Treats! objavila v Evinom rúchu mala iba dvadsaťdva rokov! Výsledok uvidíte TU.) „Nikdy som si nemyslela, že pózovať nahá s kabelkou, ktorá mi zakrýva iba vagínu, bude také náročné,“ opísala prácu pre pikantný časopis podľa Daily Mail.

O príťažlivú blondínku s kyprými tvarmi je vďaka jej odvahe, bezprostrednosti a špičkovej postave obrovský záujem. Zo svojho súkromia odhaľuje pomerne veľa, vďaka čomu vieme, že miluje pivo, párty, svojho plyšáka, dni bez podprsenky či gumených medvedíkov. Loví výlučne v celebritných vodách - málokto vie, že Dylan je bývalá frajerka Roberta Pattinsona.
Pozrite sa, ako dcéra Seana Penna vyzerá. (GALÉRIA)

"I will sleep with you forever."
Zdroj: Instagram / @iamdylanpenn

Video