×
#Ľudia

Vinczeovci si zaobstarali KOČÍK z DRUHEJ RUKY: Kto sa v ňom vozil predtým?

13.1. 16:40 Na novú úlohu si pomerne rýchlo zvykli, aj keď to bol podľa ich slov zo začiatku ,,záhul”. Všetko sa udialo mimoriadne rýchlo a výbavičku si aj preto museli zaobstarať z druhej ruky. Kočík sa im podarilo zohnať od známej celebritnej dvojice.

Manželom Adele a Viktorovi sa pred vyše mesiacom obrátil život naruby, keď im v telefóne oznámili, že im konečne pridelili dieťatko z adopcie, o ktorú zažiadali takmer pred troma rokmi. Správa o tom, že úrad im pridelil dieťa, ich síce nesmierne potešila, ale zachytila ich totálne nepripravených. Doma totiž nemali nič prichystané

Viktor a Adela žiaria šťastím.
Zdroj: Foto Instagram/Viktor Vincze

„Pripravené sme nemali nič, okamžite sme rozhodili kamarátske a bazárové siete a začali všetko narýchlo zháňať. Tak 95 percent všetkej výbavy máme z druhej ruky, takže ekologická misia pokračuje aj v tejto novej zostave,“ povedal Viktor pre markiza.sk. Manželia sú totiž známi tým, že si na luxus absolútne nepotrpia a Vincze dokonca istý čas robil aj verejnú osvetu na sociálnej sieti veciam z druhej ruky. Dokonca aj jeden oblek, ktorý má v Televíznych novinách, je zo sekáča.

Pre dieťatko si zadovážili kočík známej značky Bugaboo, ktorá je vyhľadávaná nielen medzi našimi, ale aj svetovými celebritami. Ide dokonca o limitovanú sériu, no model je už pár rokov starý – je z kolekcie 2017. Keď bol novinkou na trhu, stál od 1 000 – 1 400 eur. Teraz sa dá kúpiť z druhej ruky približne za 400 eur.

„Kočík máme z druhej ruky, skoro všetko máme z druhej ruky a predtým sa v ňom vozila jedna z dcér Pepeho (režisér veľkých televíznych projektov, pozn. red.) a Silvie Majeskej (programová riaditeľka TV Markíza a TV Nova, pozn. red.),” prezradil nám Vincze. Kočík rovnakej značky mala v minulosti napríklad aj vojvodkyňa Kate Middleton, jej sestra Pippa, Gwyneth Paltrow či Victoria Beckham. FOTO KOČÍKA NÁJDETE TU!

Zdroj: Pluska.sk