Foto: instagram / @viktoria.podm
#Ľudia

Viktória Podmanická ukázala VEĽKÉ srdce: Neuveríte, čomu sa venuje iba 18-ročná kráska

Foto: instagram / @viktoria.podm
#Ľudia

Viktória Podmanická ukázala VEĽKÉ srdce: Neuveríte, čomu sa venuje iba 18-ročná kráska

17.8. 2020 15:19 18-ročná Viktória Podmanická získala najväčší počet SMS hlasov a okrem korunky pre I. vicemiss tak získala aj prestížny titul EVA Miss Sympatia.

Gymnazistka z Banskej Bystrice prišla na januárový kasting Miss Slovensko 2020 so zubným strojčekom. Jej kráse ani trochu neublížil a ocitla sa vo finálovej 12-ke najatraktívnejších Sloveniek. Svoje pôsobenie v súťaži krásy hodnotí takto: "Moja maličkosť vo finálovej 12-ke pre mňa znamená obrovský úspech. Užívala som si každý jeden deň. V okamihu, keď vyhlásili moje meno pre titul EVA Miss Sympatia 2020, bola som najšťastnejším človekom na planéte."

Viktória je od základnej školy dobrovoľníčkou v združení, ktoré pomáha hendikepovaným deťom a mládeži. Sústredenie v Gambii, kde finalistky navštívili miestnu škôlku, bolo tak pre krásku silným zážitkom: "Pri pohľade na toto všetko si človek zrazu uvedomí, čo je to život. Čo všetko chce, čo všetko má. Chceme značkové oblečenie, topánky, najnovšiu elektroniku... a tieto deti? Chcú šťastnú rodinu, strechu nad hlavou, jedlo, hračky. Pre nás úplne banálne veci, nad ktorými sa ani len nepozastavíme. Lebo máme VŠETKO," napísala na Instagrame. (GALÉRIA)

Za najsilnejší zážitok sústredenia v podmanivej Gambii označili finalistky 25. ročníka súťaže Miss Slovensko práve návštevu miestnej škôlky Bajen´s Memorial Nursery School.
Zdroj: MISS SLOVENSKO / Peter Stas

Dvorný fotograf Miss Slovensko 2020, Lukáš Kimlička, jej hovoril Betka a keďže sa do výberu dostali dve Viktórie, prezývka jej prischla až do posledných finálových chvíľ. "Je totiž ako Alžbetka z Perinbaby," stojí na Instagrame @missslovensko. Iní vo Viktórii vidia Meghan Markle či Pocahontas, my vidíme nádhernú mladú ženu s dobrým srdcom, ktorá si svoj titul najsympatickejšej Slovenky rozhodne zaslúži. (Pozrite si fotky)

A aká je životná filozofia krásky s titulom EVA Miss Sympatia a I. vicemiss pre rok 2020? "Pozitívne myslenie a úsmev! Robte to tak aj vy a uvidíte, že tento svet je naozaj FAREBNÝ!"