×
#Ľudia

Vieme PRVÍ: Speváčka Dominika Stará je tehotná! Exkluzívne pre EVU povedala, že to bude...?

5.4. 18:59 Speváčka Dominika Stará Jurena len pred rokom porodila synčeka Miška, ktorý dostal meno po jej manželovi. Teraz pod srdcom nosí ďalší malý poklad a k hnedookému chlapčekovi o pár mesiacov pribudne súrodenec.

Rodinka bývalej superstaristky sa opäť rozrastie. Dominika pre magazín EVA exkluzívne prezradila, ako sa budúca dvojnásobná mamička cíti. „Cítim sa dobre, ďakujem, hoci nevoľnosti mávam od začiatku tehotenstva a každý deň čakám, kedy konečne odznejú. Tehotenstvo je iné ako pri Miškovi hlavne v tom, že nemám ani čas si uvedomovať, že som tehotná. Dni utekajú strašne rýchlo.“

Rodina Jurenovcov sa o chvíľu rozrastie.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cooq3vMrFvw/

Speváčka však priznáva, že aj príznaky boli tentokrát iné. „Nevoľnosti sú oveľa horšie, ale teraz zase nemávam migrény, ktoré boli pri malom takmer na dennom poriadku,“ prezradila nám Dominika. Podľa indícii by to teda pre speváčku mohlo byť tentokrát dievčatko, no na definitívnu informáciu si ešte budúca mamička musí pár dní počkať. „Zatiaľ nám lekár pohlavie neprezradil, no ja budem najšťastnejšia z oboch možností,“ žiari od radosti sympatická blondínka. FOTO DOMINIKY S BRUŠKOM NÁJDETE TU!

Video