×
#Ľudia

VIEME POHLAVIE! Tomáš Bezdeda čaká s Ivankou... (FOTO)

12.3. 16:17 Gratulujeme a prajeme veľa zdravia, šťastia a lásky!

Spevák Tomáš Bezdeda sa v sobotu oženil s krásnou Ivankou, s ktorou sa spoznali približne pred rokom vo fitnescentre. Áno si povedali v Žiline po 11 mesiacoch vzťahu. Hudobník neskrýval menší stres, no po obrade z neho všetok opadol. "To sú tie najkrajšie pocity v mojom živote. Stal sa zo mňa manžel. Zobral som si človeka môjho života, tú najúžasnejšiu ženu," povedal Novému Času. Na hostine mali takmer 100 ľudí, pre ktorých si prichystali obrovské prekvapenie. Mnohí sa totiž až tam dozvedeli, že mladomanželia čakajú bábätko.

Nevesta Ivana vyzerala prekrásne.
Zdroj: Instagram Ivana Bezdeda

Verejnosť sa o bábätku dozvedela, keď Tomáš zverejnil na svojom instagramovom profile svadobnú fotografiu s popisom: "Budem ťa navždy milovať, ste moje všetko." Mnohí mu okamžite začali klásť otázku, v koľko mesiaci Ivanka je a či už vedia aj pohlavie. A veru vedia! Prezradili ho veľkolepo priamo na svadbe pred všetkými hosťami. Všetko natáčal Ivankin brat, ktorý skonštatoval, že to vedel!

Tomáš a Ivanka zvolili spôsob, aký je v zahraničí, ale aj na Slovensku veľmi obľúbený - zaobstarali si balón, ktorý bol naplnený konfetami. Podľa toho, či sú konfety ružové alebo modré páry prezrádzajú, čo čakajú. Podobne to mali na baby shower napríklad aj Zuzana Plačková či Dominika Cibulková. A čo teda čakajú Tomáš a Ivanka? POZRITE SI FOTO V NAŠEJ GALÉRII TU! Gratulujeme!