×
#Ľudia

Victor Ibara po ROZCHODE a strate bábätka priznal: Nie je to úplne OKEJ...Odíde do ZAHRANIČIA?!

17.9. 19:29 Markizácky fešák Victor Ibara má za sebou mimoriadne turbulentné obdobie.

Na jar účinkoval v tanečnej šou Let´s Dance, na jeden z prenosov so sebou vzal aj priateľku Kristínu, ich vzťah sa však čoskoro stal minulosťou. Herec sa začal expresne skoro ukazovať s Danielou Nízlovou z dua Twiins a oficiálne vytvorili pár. Ba čo viac, len krátko po ich milostnom vzplanutí ostala speváčka v požehnanom stave. Victor spoznal aj jej dcéru Lindu a trávil čas u nej doma v Tlmačoch. Všetko vyzeralo byť slnkom zaliate, no ako blesk z jasného neba prišla správa o ich rozchode a dokonca aj strate bábätka.

Košom mal dať Daniele práve Victor. "Victor sa k Daniele nasťahoval a celý jún bol u nej doma. Učil sa tam na skúšky a celá rodina vrátane jej rodičov a sestry sa snažili, aby mal pokoj. Stále jej pritom hovoril, ako ju ľúbi a nič nenaznačovalo, že by to bolo inak. Victor sa potom v júli úplne otočil a len jej zavolal, že sa ešte necíti na takú zodpovednosť a nechce byť otcom. Daniela z toho bola zdrvená, nechápala, čo sa stalo, lebo nič tomu nenasvedčovalo,“ povedal zdroj z okolia Nízlovej Novému Času. Speváčku rozchod zdrvil a následne v 3. mesiaci tehotenstva prišla o bábätko.

Nakrúcanie seriálu Druhá šanca.
Zdroj: TV Makíza

Ibara sa k celej situácii vyjadroval len stručne, o čosi otvorenejší bol teraz v rozhovore pre Markíza.sk. Herec dostal otázku, ako sa má po medializovaných udalostiach. "Je to iné, určite ma toto leto alebo toto obdobie zmenilo. Snažím sa v každej životnej situácii, či je príjemná, či nepríjemná si z toho niečo zobrať,“ povedal, ale neskrýval, že ide preňho o citlivú záležitosť. "Vidíš, ale ešte sa chvejem, tak asi to nie je úplne okej. Ale chcem si z toho zobrať niečo ako človek, aby som sa mohol posunúť,“ vyjadril sa.

Posúvať sa Ibara možno nebude len ako človek, ale doslova. Priznal totiž, že uvažuje nad odchodom zo Slovenska! Čaká ho totiž posledný ročník štúdia medicíny a jeho plánom bolo stať sa všeobecným lekárom. "Tým, že je tu situácia, aká je, začínam sa aj ja trošku hrať s tou myšlienkou, či neodísť do zahraničia,“ povedal Victor, ktorý sa stále nádejá, že podmienky v zdravotníctve sa zlepšia."Som veľkým zástancom toho, aby sme nemali odlivy mozgov, aby sme nemali odlivy vysokoškolákov a už vôbec nie lekárov. Bohužiaľ, chodíme ako medici po nemocniciach, a musím povedať, že nie je to vždy ružové,“ vysvetlil. VICTOR V STREDU PREDVÁDZAL NA BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DŇOCH, AHA, DO ČOHO HO NAVLIEKLI!