Foto: insta / Veronika Fabianová
#Ľudia

Veronika zo svadobného experimentu o šíriacom sa blude: Pozor, na TOTO neskočte!

Foto: insta / Veronika Fabianová
#Ľudia

Veronika zo svadobného experimentu o šíriacom sa blude: Pozor, na TOTO neskočte!

12.5. 12:57 Fitness trénerka Veronika Fabianová, známa zo svadobného experimentu, vysvetľuje, ako to s tým naším každodenným chudnutím vlastne je!

Blondínka za posledné roky prepadla cvičeniu natoľko, že si bez neho nevie predstaviť už ani deň. A, samozrejme, námaha v posilke prináša svoje ovocie. "Je pre mňa náročné rozhodnúť sa iba pre jeden šport, keďže som pomerne všestranná a milujem akýkoľvek pohyb a v tomto období pandémie mám možnosť venovať sa viacerým. Živím sa trénerstvom, pomáham ľuďom skvalitniť ich život, naučiť sa hýbať správne a bez bolestí... a v neposlednom rade pomáham svojím klientom aj v oblasti výživy," vysvetľuje.

Svojim fanúšikom na sociálnej sieti pravidelne prináša rady a ukážky cvikov, na ktoré nedá dopustiť. A pri pohľade na jej telo je viac ako jasné, že fungujú na 100 %, sledujte FOTKY. "Osobne šport a trénovanie nevnímam iba ako fyzickú aktivitu," píše Veronika na Instagrame. "Fascinuje ma, ako pohybom aktivujeme v tele rôzne procesy. Napríklad u mňa pri behu, tým, že sa rozdýcham, začne fungovať kreativita, o ktorej som si nikdy nemyslela, že v sebe mám..." Článok pokračuje na ďalšej strane.