Foto: Profimedia
#Ľudia

Veronika Nízlová má po pôrode BOLESTI: Mamičky, stretli ste sa s tým aj VY?

22.11. 2021 16:59 Speváčka Veronika Nízlová sa pred vyše týždňom stala maminou, keď v levickej nemocnici priviedla na svet dcérku Neu. Priznáva však, že má od pôrodu bolesti.

"Vitaj NEA🤍🙏🏻👶🏻Konečne sme spolu💋Milujem Ťa naaajviac na svete, budem Ti tou najlepšou maminkou🥰," napísala Veronika 11. novembra na sociálnej sieti a pridala aj fotku z pôrodnice.

Nízlová
Zdroj: Nemocnica AGEL Levice

Krásna umelkyňa si odvtedy užíva mamičkovské povinnosti, ktorých sa už nemohla dočkať. Na dcérku je však sama. O otcovi dieťatka nehovorí, povedala len toľko, že spolu nie sú. "Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré," povedala Veronika. Nedávno sa začali šíriť informácie o tom, že otcom je mladučký herec z Pána profesora Matúš Kolárovský. Ten však informáciu popiera. 

Veronika teraz priznala, že má od pôrodu neznesiteľné bolesti. Aké? Prečítajte si v našej galérii TU. Mamičky napšíte nám, či ste sa s podobnými bolesťami stretli aj vy.