Ed Sheeran and Ruby Rose
Foto: Getty Images
#Ľudia

Verili by ste tomu?! Slávna herečka s telom bohyne má chlapov na háku: Pletky so ženami!

Ed Sheeran and Ruby Rose
Foto: Getty Images
#Ľudia

Verili by ste tomu?! Slávna herečka s telom bohyne má chlapov na háku: Pletky so ženami!

27.4. 13:40 Krásna Austrálčanka, známa z filmu John Wick 2 či seriálového netflixového hitu Orange is the New Black, zahorela láskou k rovnakému pohlaviu.

Držiteľka ceny Screen Actors Guild Award, tvár Maybelline NY v Austrálii, moderátorka a DJ-ka. 34-ročná Austrálčanka, mimoriadne talentovaná a krásna žena, už ako dieťa vedela, že je niečo tak trochu inak. Ako dospelá dokonca túžila po zmene pohlavia, dnes je rada, že sa k tomuto kroku neodhodlala. Zatúžila totiž po vlastných deťoch.

Jej hviezda prudko stúpa. Filmové úlohy si dôkladne vyberá, snaží sa vyhľadávať projekty, ktoré ju podľa jej slov v závere posunú na novú úroveň. Práca modelky jej náročné kritéria neuspokojovala: „Keď ste modelkou, vždy sa nájde niečo, čo chcú na vás zmeniť. Buď chcú niekoho chudšieho, vyššieho, krajšieho..."

Kráska má mužov na háku, na jej instagramovom profile sa objavujú fotky v objatí so ženami. Šepká sa, že bola zasnúbená s červenovlasou Phoebe Dahl, talentovanou aktivistkou a filantropkou - ich vzťah však stroskotal.  V GALÉRII zistíte, o ktorej herečke je reč. 

Video

Diskusia
#evahriesnedobra