×
#Ľudia

Veľké škrtanie na Met Gala: Kto zo slávnych nedostal pozvánku?

23.4. 11:59 Na prestížnu udalosť Met Gala túži dostať pozvánku každý, kto niečo znamená v zábavnom a módnom priemysle. Veď ide o najvýznamnejšiu kultúrnu a módnu udalosť roka. Koho nechá organizátorka Anna Wintour tento rok doma?

Hovorí sa, že v snahe posilniť exkluzivitu podujatia, rozhodla sa hlavná organizátorka Anna Wintour znížiť počet pozvaných hostí. Podľa nepotvrdených správ nemali dostať pozvánku dievčatá z klanu Kardashian-Jenner. Zdroje blízke rodine však tvrdia, že išlo o fámy. Zatiaľ tak nie je jasné, či sa krásky objavia na slávnom červenom koberci. Anna Wintour k týmto správam nevydala žiadne stanovisko a je teda otázne, ako to napokon bude. Ako prvá z rodiny sa tejto prestížnej udalosti zúčastnila Kim Kardashian, keď robila doprovod svojmu ex Kanyeho Westovi. Do povedomia sa zapísala šatami, ktoré nesadli jej vtedy tehotenským krivkám a vyslúžila si za to poriadnu kritiku.

Kto má byť ďalší?

V týchto šatách sa objavila Kim Kardashian na svojom prvom Met Gala.
Zdroj: Getty Images

Na čiernu listinu sa vraj dostali aj všetky známe tváre, ktoré sa v minulosti o Met Gala vyjadrili nie práve lichotivo. Malo by ísť o herečku Gwyneth Paltrow, Tinu Fey, Lenu Dunham, Demi Lovato, Jameelu Jamil a Amy Schumer. Aj herečka Lili Reinhart, ktorá kritizovala minuloročnú šialenú diétu Kim Kardashian, ktorú držala preto, aby sa zmestila do ikonických šiat Marilyn Monroe, si myslí, že tentoraz pozvánku nedostane. Herečka Jameela Jamil má zase problém s témou tohtoročného Met Gala, ktorá má byť poctou návrhárovi Karlovi Lagerfeldovi. Jeho spôsob správania sa voči ženám totiž označila za výrazne nenávistný. FOTO Z VYCHÝRENÉHO MET GALA V GALÉRII.