×
#Ľudia

Veľká novina u Jakuba Prachařa: Jeho krásna Sara má byť TEHOTNÁ!

31.3. 7:52 Tak to je gól! Na potomka sa nemá tešiť len známa česká moderátorka Agáta Hanychová (37), ale aj jej exmanžel Jakub Prachař (39).

Kedysi tvorili ostro sledovaný český manželský pár, no v roku 2019 sa rozišli a následne v roku 2020 ich súd rozviedol. Agátu a Jakuba však navždy bude spájať dcéra Mia, pričom brunetka sa netají tým, že striedavá výchova dnes už 5-ročného dievčatka s jej ex neraz drhne. Hanychová je aktuálne v pokročilom štádiu tehotenstva, s o 17 rokov starším mediálnym magnátom Jaromírom Soukupom čakajú dcérku. A teraz vysvitlo, že potomok sa má narodiť aj Jakubovi Prachařovi!

Agáta Hanychová svoje tretie dieťa čaká s milionárom Jaromírom Soukupom.
Zdroj: instagram/agatahanychova

Ako píše Sedmička.cz, hercova priateľka, rovnako herečka Sara Sandeva, má byť tehotná. Týždenník sa veľkú novinku dozvedel z dvoch od seba nezávislých zdrojov, samotná Sara ju však odmietla potvrdiť. Šepká sa o tom ale už aj v divadle, v ktorom 25-ročná herečka pôsobí. "Má za sebou prvý trimester," prezradil informátor Sedmičke. Týždenník dodáva, že kráska macedónskeho pôvodu je z veľkej rodiny a praje si mať veľa detí. Ak sa šťastná novina o tehotenstve potvrdí, Jakubovi a Sare gratulujeme! FOTO PÁRU SI POZRITE V GALÉRII.

Video