Foto: Instagram / @kimkardashian
#Ľudia

Uff, toto je v poriadku?! 6-ročná dcéra Kim Kardashian zmaľovaná ako dospeláčka (FOTO)

5.3. 2020 8:15 Kim Kardashian by zrejme zo svojej 6-ročnej dcérky chcela mať dospelú ženu!

Kráľovná z rodu Kardashian a raper Kanye West majú spolu štyri deti: dcéry North a Chicago, synom dali mená Saint a Psalm. Tie si na sociálnych sieťach vyslúžia minimálne toľko pozornosti ako ich celebritná matka.

Kim Kardasian je hviezdou sociálnych sietí.
Zdroj: Instagram

Kim bola pravdepodobne pyšná ako páv, keď fotku jej ratolestí v žiarivých outfitoch a vymaľovanými tváričkami lajkli 4 milióny fanúšikov. Nuž, lesk a pozornosť je niečo, čím táto rodina žije a vedie k tomu aj svoje deti.  Fotku malej North uvidíte TU.

Kim svoje deti nepochybne miluje a určite by nerobila nič, s čím by nesúhlasili. Malá North, hoc nemá ešte ani 10 rokov, má svoj vlastný profil na Instagrame, ktorý sleduje  takmer 19 tisíc fanúšikov. Profily ostatných detí sú zrejme len otázkou času, však, Kim?

Po druhom tehotenstve lekári Kim ďalšie dieťa neodporúčali. Tretie a štvrté dieťa tak slávnym rodičom vynosila náhradná matka. Problémy v tehotenstve neboli prvé zravotné ťažkosti, ktorým Kardashianka počas svojho života čelila. Keď mala 30, začala trpieť psoriázou a koncom roku 2017 jej bol diagnostikovaný syndróm karpálneho tunela.
TU uvidíte sexi fotky Kim Kardashian. 

Anketa Je podľa vás líčenie detských tváričiek v poriadku?