Foto: Getty Images
#Ľudia

Uff, TAKTO dnes vyzerá Donaldova EX, Češka Ivana Trump (FOTO)

Foto: Getty Images
#Ľudia

Uff, TAKTO dnes vyzerá Donaldova EX, Češka Ivana Trump (FOTO)

5.11. 2020 8:33 Slečna Zelníčková z Gottwaldova chytila Pánbožka za nohu v roku 1976 keď ulovila Donalda Trumpa.

Ambiciózna bývalá špičková lyžiarka sa pri manželovi rýchlo naučila tvrdo pracovať a zarábať ťažké milióny a spoločne budovali budúce masívne trumpovské impérium. Donald ju rád videl vo svojich dozorných radách a pýšil sa peknou blondínkou po svojom boku dovtedy, kým ju nevymenil za mladšiu. Rozvod ustáli po počiatočnej nevyhnutnej špine s americkým úsmevom na tvári, k čomu určite prispel fakt, že realitný magnát sa so svojou ženou veľkoryso vyrovnal a zabezpečil ich deťom bezproblémovú budúcnosť.

Ivana Trump kedysi. Jej aktuálne fotky uvidíte v GALÉRII.
Zdroj: Shutterstock‎

Rozvedená 43 ročná Ivana sa zhlboka nadýchla a povedala si, že veru ešte nepatrí do starého železa a tento svoj postoj patrične deklaruje dodnes.

Ex pani Trumpová má verejnú mienku na úplnom háku, svoje faldy, celulitídu a vrásky zahaľuje do najdrahších handier na svete (GALÉRIA)Hneď ako ju odkopol Donald, sa z trucu vydala za Riccarda Mazzucchelliho, ktorého ani nie o dva roky vyplatila, aby sa ho zbavila a lovila ďalej. Šťastlivcom sa stal aj jej dlhoročný taliansky priateľ Rossano Rubincondi, ktorý okrem evidentných fyzických kritérií, neprekypuje životnými úspechmi, ani oslňujúcim intelektom.

O dvadsať štyri rokov mladší príležitostný herec, model a čašník navliekol svojej vyvolenej na prst obrúčku za milión dolárov. „Ivana je úžasná. Krásna, silná, sexi a úspešná.“- povedal o svojej mladuche. Holubičky spolu vydržali osem mesiacov.

Ako sa na Ivane podpísal jej bujarý život, uvidíte v GALÉRII.

Zdroj: Timea Keresztényiová