Foto: Archív
#Ľudia

Z tých zubov sa vám zatočí hlava! TOP 10 najžiarivejších hollywoodskych úsmevov

Foto: Archív
#Ľudia

Z tých zubov sa vám zatočí hlava! TOP 10 najžiarivejších hollywoodskych úsmevov

10.4. 2015 14:51 Čo zaručí úspech v Hollywoode? Okrem iného jednoznačne oslnivý úsmev! Práve v mekke filmovej tvorby sa zrodil kult ultra bielych žiariacich zubov, ktorý sa v súčasnosti považuje za úplný štandard. EVA Vám prináša rebríček desiatich najkrajších úsmevov slávnych superhviezd!

Práve nekonečne dobrácky úsmev je pre Pretty Woman najkrajšou vizitkou i značkou. Juliu Roberts jednoducho musíte milovať! Už od svojich 23 rokov je hereckou superstar a podľa viacerých médií patrí medzi najlepšie platené herečky všetkých čias. Že by práve vďaka úsmevu?

Pôvabnejšie ako úsmev nežnej blondínky sú už iba jej oči! Jessica Alba vďačí svojej anjelskej vizáži práve týmto dvom dokonalým prvkom. Jess sa len nedávno rozlúčila so svojou dlhou hrivou a fanúšikov prekvapila úplne novým účesom (fotku nájdete v galérii).

Nielenže má Eva Mendes dokonalú postavu, ale ako postupne presedlala z modelingu na herectvo, čoraz viac si nás získava aj širokým, závideniahodným úsmevom. Eva je veľkou sympatizantkou ochranárskej organizácia PETA, za čo má samozrejme náš hlboký obdiv. V roku 2009 ju celkom logicky portál askmen.com zvolil za najpríťažlivejšiu ženu sveta. 

Rocker Jon Bon Jovi nás už roky teší svojim jedinečným žiarivým úsmevom. Podobný by ste v Hollywoode asi len ťažko hľadali. Možno vás prekvapí fakt, že Jon sa v mladosti živil upratovaním! Udržuje veľké priateľstvá s Brucom Willisom, či Bradom Pittom. Práve film Meet Joe Black, v hlavnej úlohe s kamošom Bradom, ho motivoval k zloženiu prekrásneho songu Thank You for Loving Me.

Sexi kráska Jennifer Lopez bola v roku 1997 časopisom People zaradená medzi 50 najkrajších ľudí sveta a my nepochybujeme, že by sa aj po rokoch v podobnom rebríčku umiestnila na popredným priečkach. V súčasnosti je Jenn najslávnejšou latino herečkou v Hollywode a my jej filmy zbožňujeme! O trochu menej ju "môžme" v úlohe speváčky. Sorry, Jen :)

Kto by mohol odolať mega bielemu úsmevu Toma Cruisa? Tento krásavec však nebol vždy taký bezchybný. Pred desiatimi rokmi si zaobstaral strojček, aby si zdokonalil chrup. Stálo to za to, čo myslíte?

Mladý fešáčik Taylor Lautner, známy z filmu Twilight, vie, ako si získať divákov. Stavíme sa, že si jeho úsmev získal aj vaše srdcia. Hoci miloval karate, už ako dieťa pričuchol k herectvu hneď potom, čo sa ocitol na konkurze do reklamy Burger King. Uf, ešteže tak!

Krásna herečka  Rachel McAdams neustále mení svoj look. Raz je sexi blondínka, potom pôvabná brunetka, následne zvodná červenovláska. Jediná vec, čo ostáva na nej rovnaká, je jej charizmatický a úprimný úsmev. Musíme však podotknúť, že v kombinácii s blond vlasmi vynikne aj tak najlepšie!

Sexbomba Megan Fox sa nepreslávila práve pre jej snehobiely chrup, keďže má ďalšie, dominantnejšie a hlavne dobre vyvinúte atribúty. Avšak, musíte nám dať za pravdu, že jej úsmev v ničom nezaostáva. Pravidelne sa objavuje v rebríčkoch najkrajších žien sveta a médiá ju často porovnávajú s jej hereckou kolegyňou Angelinou Jolie. 

Sympoš Jake Gyellenhaal hral v posledných rokoch predovšetkým silné rozvážne postavy, kde sa úsmev príliš nehodil. O to viac si vážime, keď nám Jake predvedie jeho "lopaty" v plnej kráse. No nie je rozkošný?! 

 Ktorá hollywoodska hviezda má podľa vás najkrajší úsmev?