×
#Ľudia

Twiinska Nízlová narazila na TVRDÚ realitu: Lobotka nevidel dcéru Lindu už MESIACE

8.3. 21:22 Futbalista Stanislav Lobotka, ktorý pôsobí v talianskom Neapole, a speváčka Daniela Nízlová z dua Twiins sú rodičmi dcérky Lindy. Ako spolu vychádzajú?

V novembri 2021 prasklo, že sa kedysi zaľúbená dvojica rozišla. A bol to práve futbalista, ktorý speváčku pustil k vode. Ako píše Plus JEDEN DEŇ, dôvodom malo byť to, že po pôrode sa jej nedarilo zhodiť nabraté kilá a prestala ho priťahovať. Zatiaľ čo Stano už tvorí pár s bývalou finalistkou miss, speváčka si užíva single život bez oficiálneho partnera. Ako spolu vychádzajú rok a pol od rozchodu?

Nie je totiž žiadne tajomstvo, že Lobotka svoju dcérku vídava len zriedka."Vzťah so Stanom máme taký neutrálny. Fungujeme stále na videohovoroch a často mu posielam videá a fotky Lindy, aby ju videl, keďže klub mu neumožňuje často cestovať na Slovensko,“ prezradila denníku Daniela s tým, že aktuálne malú nevidel vyše dvoch mesiacov. "Doma na Slovensku bol naposledy cez Vianoce,“ dodala. FOTO LOBOTKU S NOVOU PRIATEĽKOU SI POZRITE V GALÉRII.

Video