Foto: instagram/ bratislavafashion.live
#Ľudia

Tvrdý odkaz dizajnérov, pre ktorých Emma predvádzala!

20.10. 2021 0:01 Prezidentka dlhodobo čelí atakom zo strany politikov. Naposledy však zašli priďaleko, keď sa dotkli jej najkrehkejšieho miesta. Nemilej reakcii Tomáša Tarabu na modelingový debut čelila len sedemnásť ročná Emma, dcéra Zuzany Čaputovej.

Predseda mimoparlamentnej strany Život-NS Tomáš Taraba na sociálnej sieti uverejnil fotografiu mladšej dcéry Zuzany Čaputovej, ktorá mala cez víkend svoju premiéru na móle v Bratislave. Snímka zachytáva 17-ročnú Emmu Čaputovú, ktorá sa na móle objavila s výrazným umeleckým líčením. "Po včerajšom dni vieme, že máme na Slovensku novú topmodelku," okomentoval provokatér Taraba a vyvolal vzburu celého národa voči podprahovej šikane neplnoletej Emmy, pričom sa obhájil, že v jeho vyjadrení nemožno nájsť slová urážky..

Komentár nezaradeného poslanca rozzúrili aj hlavu štátu: "Útok na politika alebo političku cez jeho deti je politické dno. Poslanec Taraba by sa o moju dcéru nikdy nezaujímal, keby to nesúviselo s mojou funkciou. Ľudskej zlobe a hlúposti musím v živote čeliť, ale moje deti z toho vynechajte," reagovala ostro prezidentka.

Emma následne venovala fanúšikom na svojej sociálnej sieti krátky odkaz: "Ďakujem všetkým za obrovskú podporu, ktorú ste mi prejavili. I keď to zosmiešnenie mierilo na mňa, chápem, že to mnohých z vás pohoršilo, lebo to má väčší dosah. Týka sa to všetkých, ktorí si už útoky a šikanu zažili. Veľmi mi vaša podpora pomohla. Posielam ju ďalej každému, kto si zažil niečo podobné."

Emma Čaputová
Zdroj: EVA

Talentovanej modelky, ktorá má našliapnuté na veľkú kariéru sa zastali viaceré známe osobnosti, ktoré chceli využiť priestor vyjadriť sa k populárnej situácii, avšak najväčšie slovo majú v tejto chvíli samotní dizajnéri, pre ktorých Emma na podujatí Fashion live predvádzala.

ICH ODKAZ SI POZRIETE NA ĎALŠEJ STRANE

Video