Foto: instagram / @tiffanytrump
#Ľudia

Trumpova dcéra Tiffany VYRÁSTLA: Má 27 rokov a AHA na jej tvár, celý otec! (FOTO)

3.11. 2020 19:56 Do pozornosti sa dostáva ďalšia členka rodiny amerického prezidenta. A nemáme na mysli Trumpovu dcéru Ivanku.

27-ročná Tiffany Trump (meno dostala podľa obchodu s luxusnými šperkam Tiffany & Co) je druhou najmladšou pýchou svojho otecka. Jej matka nie je Ivana ani Melania, ale americká herečka Marla Maples, ktorú si Donald zobral v roku 1993.

1996: Druhá manželka Donalda Trumpa - Marla Maples a ich spoločná dcéra Tiffany. V GALÉRII UVIDÍTE, AKO TIFFANY VYZERÁ DNES.
Zdroj: Getty Images

Tiffany úspešne odpromovala na vysokej škole a hrdí sa titulom zo sociológie. No oveľa zaujímavejšie sú jej aktivity z puberty. Ako typická americká tínedžerka, aj ona kedysi túžila po kariére popovej divy. A keďže jej rodina nemala hlboko do vrecka, nahrala song (úvodné video). V súčasnosti si buduje kariéru Insta-queen. Sleduje ju 1,3 milióna fanúšikov a pritom nič valné nerobí. Tu uvidíte, ako vyzerá Trumpova dcéra Tiffany.

Ďalší sen, ktorý si promi tínedžeriek splnila, bola stáž vo Vogue. Móde zostala naďalej verná, podobne ako jej nevlastná sestra Ivanka. Počas fashion weekov v New Yorku sa neraz prešla po móle aj ona. Veď je Trumpová! Pozrite si jej FOTKY.

Anketa Vedeli ste o Trumpovej dcére Tiffany?

Video