×
#Ľudia

TRAPAS: Blake Lively pustila fotografov pod šaty! TOTO ukázať asi nechcela!

7.3. 14:44 Premiéra filmu Project Adam, v ktorom hlavnú úlohu zohral Ryan Reynolds, zožala veľký úspech. No jeho manželka Blake Lively to celé okorenila.

Dokonalý herecký pár, ktorý miluje celý svet. Nielen pre ich vzhľad, ale aj pre ich krásny vzťah. Svoje spoločné chvíle zdieľajú na sociálnych sieťach, no najviac fanúšikov oboch hercov baví ich zmysel pre humor. Dokážu si zo seba urobiť srandu a navzájom sa naoko zhadzovať. Napríklad Ryanova gratulácia k narodeninám jeho manželky, kde pridal spoločnú fotografiu, na ktorej ju orezal. Na oplátku to isté urobila Blake, až na to, že to bola fotografia Ryana Reynoldsa a Ryana Goslinga. 

Manželia majú zmysel pre humor
Zdroj: Pinterest

Herecká dvojica sa podporuje aj v rámci pracovnej scény, kedy jeden druhého robia garde na premiérach, pokiaľ zrovna niečo nenatáčajú. Inak to nebolo ani na premiére filmu Project Adam, v ktorom si Ryan zahral ústrednú rolu. Pozornosť na seba však strhla jeho manželka Blake v nádherných no nebezpečných šatách. Ukázala skutočne všetko! FOTOGRAFIU, KDE UKÁZALA BLAKE VIAC NEŽ CHCELA NÁJDETE V GALÉRII TU! 

Video