×
#Ľudia

TOTO ste o KRÁSNEJ Betke zo seriálu Iveta NEVEDELI: Bola v Miss, randí s TÝMTO hudobníkom a..

16.1. 19:24 Spoznajte krásnu Alžbetu Ferencovú.

V nedeľu večer odštartoval na televíznych obrazovkách seriál Iveta, ktorý má zatiaľ veľmi pozitívne ohlasy. Televízia JOJ informuje, že zlomil rekord a zasiahol vyše 1 milión divákov, čo je skutočne pozoruhodné číslo. Slováci oceňujú, že hlavnú postavu hrá Alžbeta Ferencová, ktorá ešte nie je "okukaná". Jej mamu stvárňuje zas ostrieľaná Zuzana Mauréry, ktorú potrápilo východniarske nárečie, no bravúre sa s ním vysporiadala.

No a kto je vlastne tmavovlasá kráska Betka? V šoubiznise sa pohybuje už niekoľko rokov. V roku 2010 súťažila o prestížny titul Miss Universe, ktorý síce nezískala, no na Slovákov rozhodne zapôsobila a získala aspoň ocenenie Miss Tip. Okrem toho si ju môžete pamätať z relácie Koleso šťastia, v ktorej robila asistentku moderátorovi Lukášovi Adamcovi či zo šou Česko Slovensko má talent, v ktorej sa snažili s kamarátkami ohúriť porotu svojim spevom.

Krásna Alžbeta Ferencová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CnKfgv9DhnZ/

Okrem krásy teda Betka zdedila aj hudobný a tanečný talent, s ktorými sa dokázala presadiť aj u našich západných susedov. Krásna tmavovláska si začala hovoriť Zea, usadila sa v Prahe a žije s fešným hudobníkom. No a teraz sa jej podarilo získať prvú veľkú hereckú rolu! FOTKY BETKY SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU! Nájdete tam aj zábery zo súťaže Miss Universe.

Video