×
#Ľudia

TOTO že je hviezda Baywatchu?! Čo sa stalo s KRÁSNOU Pamelou?

19.1. 20:31 O vzťahoch, slávnych úlohách aj o neslávne známej uniknutej videopáske. Hviezda 90´s a sen mnohých pubertiakov (aj ich otcov) v najnovšom dokumente šokuje nielen príbehom, ale aj vzhľadom.

Už o necelé tri týždne pribudne na streamovacej platforme Netflix nový dokument o Pamele Anderson. Odkedy však vyšiel k dokumentu trailer, fanúšikovia bývalej sexbomby len neveriacky krútia hlavou a kladú si otázku: Čo sa stalo s Pamelou Anderson? Päťdesiatpäťročná hviezda seriálu Baywatch v ňom odhaľuje, že sa cítila zle, keď sa opäť objavilo na stránkach novín pikantné video pre dospelých, ktoré nakrútila so svojím exmanželom Tommym Leem ešte v roku 1996. 

Pamela Anderson
Zdroj: Getty Images

Dokument Pamela, a love story v upútavke strháva pozornosť na Pamelu, ktorá po opätovnom zverejnení škandalóznej nahrávky nanovo prežívala traumu z videa: "Vytesnila som tú ukradnutú kazetu zo svojho života, aby som prežila, a teraz, keď sa to všetko znovu vynorilo, je mi zle," opisuje. Fanúšikov prekvapil fakt, že ich hviezdu aj po rokoch dokázala VHS-ka vyviesť z miery, i to, ako sa päťdesiatnička fyzicky zmenila. Strhaná tvár, riedke obočie a takmer žiaden mejkap odhalili, že Pamela je žena ako my všetky a reality sa vôbec nebojí. Sympatické je, že herečka z Pobrežnej hliadky nemala problém ukázať sa bez príkras a filtrov. "Vo filme, ktorý sa pripravoval niekoľko rokov, bude ikona popkultúry hovoriť o svojej profesionálnej dráhe a osobnej ceste a uvedie veci na pravú mieru," avizoval Netflix s tým, že Pamela chce vyrozprávať skutočný príbeh. FOTO Z DOKUMENTU SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!