Foto: Getty Images
#Ľudia

Toto, že je bucľatý Jake z Dva a pol chlapa? Uff, ten ale dopadol! FOTO

4.8. 2020 16:33 V prostredí krásneho Malibu sa z malého Angusa po boku Charlieho Sheena a Jona Cryera stala hviezda s poriadne tučným bankovým kontom!

Hviezda sitcomu Dva a pol chlapa, Angus T. Jones, má dnes 26 rokov a výzor, pre ktorý by ste ho nespoznali. (GALÉRIA)

Seriálový Jake Harper bol na scéne od útleho detstva, avšak dnes ho na filmovom plátne neuvidíte. A ani na televíznej obrazovke v prípadnom pokračovaní Dva a pol chlapa - práve tento projekt totiž začal kritizovať a sám seba označil za pokrytca, pretože mu jeho úloha prestala pripadať v poriadku.

Vo videu, ktoré vzniklo pre kresťanskú organizáciu Forerunner Christian Church, uviedol, že ho začal znepokojovať oplzlý humor, ktorý ovládol celý seriál. Zároveň vyzval divákov, aby ho nepozerali.

AKO JAKE HARPER VYZERÁ DNES? POZRITE SI GALÉRIU.
Zdroj: profimedia

Naďalej však pracoval a na svoj účet si za každú epizódu pripísal vyše 300 tisíc dolárov. Tie z neho v čase jeho najväčšej slávy spravili najlepšie platenú detskú televíznu hviezdu.

Podľa denníka The Daily Mail bola Jonesovými výrokmi znepokojená aj jeho matka, ktorá je presedčená, že kresťanská organizácia, ku ktorej sa pridal, má na neho veľmi zlý vplyv. Ten sa za svoje výroky ospravedlnil:

"Ospravedlňujem sa, ak moje poznámky vyzneli tak, že nerešpektujem svojich kolegov a nevážim si výnimočnú šancu, ktorú mi dali," vyhlásil v oficiálnom stanovisku. 

AKO VYZERÁ SERIÁLOVÝ JAKE HARPER DNES? POZRITE SI GALÉRIU.