Chrissy Teigen
Foto: Getty Images
#Ľudia

Toto je bez debaty najväčšia celebritná gurmánka: Slanina, sladkosti a telo bohyne!

Chrissy Teigen
Foto: Getty Images
#Ľudia

Toto je bez debaty najväčšia celebritná gurmánka: Slanina, sladkosti a telo bohyne!

13.5. 8:57 Bývalá modelka Chrissy Teigen je známa aj ako manželka speváka Johna Legenda. Chrissy je vyhlásená kuchárka, ktorá miluje jedlo a aj po dvoch deťoch vyzerá úžasne.

Ak niekto miluje jedlo, tak je to určite Chrissy Teigen! V čase keď v Amerike stále pretrváva sociálna izolácia, hollywoodska rodinka trávi väčšinu svojho času doma. Chrissy pravidelne pripravuje gurmánske špeciality, ktoré by sme len ťažko mohli označiť ako nízkokalorické. Syrové makaróny, koláčiky, smažené kura alebo vajíčka so slaninou  - na raňajky!

Chrissy svojím receptom dokonca venovala niekoľko kníh a vlastný instagramový účet, ktorým inšpiruje ľudí, aby si vychutnávali jedlo. Bývalá modelka sa nebojí kilogramov navyše, pretože ovláda lahodné recepty aj s menším počtom kalórií a ako sama povedala, keď váha ukáže vyššie číslo ako by mala, uprednostní zdravšie a ľahšie jedlá.

Okrem gurmánstva je Chrissy známa aj svojím zmyslom pre humor. Na svojich sociálnych sieťach rada vtipkuje a nebojí sa povedať svoj vlastný názor, za čo si v minulosti vyslúžila zablokovanie komentovania účtov prezidenta Trumpa, ktorého pravidelne častovala ironickými poznámkami.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra