Foto: Shutterstock
#Ľudia

TOTO je 20 PRAVIDIEL, ktoré musí KATE dodržiavať: NIEKTORÉ sú totálne ABSURDNÉ!

Foto: Shutterstock
#Ľudia

TOTO je 20 PRAVIDIEL, ktoré musí KATE dodržiavať: NIEKTORÉ sú totálne ABSURDNÉ!

11.11. 2021 10:59 Byť členom kráľovskej rodiny nie je žiadna prechádzka ružovou záhradou! Najmä, keď ste sa s „modrou krvou" nenarodili, ale súčasťou rodiny ste sa stali napríklad sobášom. O tom by vedela rozprávať nielen Meghan, ale aj vojvodkyňa Kate, ktorá tvrdý kráľovský protokol zvládla a dnes ju azda všetky médiá považujú za budúcnosť britskej monarchie!

Od členov kráľovskej rodiny sa očakáva, že budú dodržiavať tradície, predpisy a zvyky, za ktoré sa ich predkovia zaviazali. Súčasťou britskej monarchie je už 10 rokov aj vojvodkyňa Kate, ktorá povedala princovi Williamovi svoje áno 29. apríla 2011. Svadbu vo westminsterskej katedrále sledovalo v tom čase 26 miliónov Britov a ďalšie stovky miliónov ľudí po celom svete. 

ČO VŠETKO JE PRE KATE TABU
V knihe The Royals in Australia sa napríklad uvádza, že nikto z členov si nemôže ísť skôr ľahnúť do postele, kým tak neurobí samotná kráľovná. Toto pravidlo doposiaľ neporušil nikto, až na princeznú Dianu, ktorá sa neustále ospravedlňovala a išla si ľahnúť oveľa skôr než všetci ostatní.