×
Foto: Getty Images
#Ľudia

TOTO je 20 PRAVIDIEL, ktoré musí KATE dodržiavať: Jej život má ďaleko od rozprávky!

17.10. 2021 10:00 Byť členom kráľovskej rodiny nie je žiadna prechádzka ružovou záhradou! Najmä, keď ste sa s „modrou krvou" nenarodili, ale súčasťou rodiny ste sa stali napríklad sobášom. O tom by vedela rozprávať nielen Meghan, ale aj vojvodkyňa Kate, ktorá tvrdý kráľovský protokol zvládla a dnes ju azda všetky médiá považujú za budúcnosť britskej monarchie!

Od členov kráľovskej rodiny sa očakáva, že budú dodržiavať tradície, predpisy a zvyky, za ktoré sa ich predkovia zaviazali. Súčasťou britskej monarchie je už 10 rokov aj vojvodkyňa Kate, ktorá povedala princovi Williamovi svoje áno 29. apríla 2011. Svadbu vo westminsterskej katedrále sledovalo v tom čase 26 miliónov Britov a ďalšie stovky miliónov ľudí po celom svete. 

TOP 20 PRAVIDIEL, KTORÉ NESMIE KATE PORUŠIŤ, V GALÉRII

ČO VŠETKO JE PRE KATE TABU

V knihe The Royals in Australia sa napríklad uvádza, že nikto z členov si nemôže ísť skôr ľahnúť do postele, kým tak neurobí samotná kráľovná. Toto pravidlo doposiaľ neporušil nikto, až na princeznú Dianu, ktorá sa neustále ospravedlňovala a išla si ľahnúť oveľa skôr než všetci ostatní. 

Princezná Diana a kráľovná Alžbeta
Zdroj: Princess Diana Archive

 

Členovia kráľovskej rodiny majú taktiež zakázané robiť si tzv. selfíčka a uverejňovať ich na sociálnych sieťach. Súkromný profil na Instagrame alebo Facebooku je pre nich taktiež neprípustný. To však nie je všetko. 

>>> Vecí, ktoré sú pre Kate zakázené, je celá kopa. Viac sa dozviete v našej galérii <<<

Prečítajte si aj:

 

 

Video