×
#Ľudia

Tomáš Maštalír v kúpeľoch: Zamestnankyňa PREHOVORILA o jeho SPRÁVANÍ!

19.1. 11:29 V chátrajúcom Sliači ochkali pacientky so srdcovými problémami nad Tomášom Maštalírom, ktorý tam filmoval s Annou Geislerovou.

Tomáš Maštalír
Zdroj: EMIL VAŠKO

Čo robili herecké esá v kúpeľoch? Točili nový mysteriózny film. Filmovacie dni prebiehali počas bežnej prevádzky, takže v inak pokojných kúpeľoch vznikol nebývalý rozruch. Tomáša Maštalíra vo filme režisér Bebjak spojil s českou hereckou hviezdou Annou Geislerovou v manželskú dvojicu. "Sú to dve vynikajúce esá, ktoré sa k sebe hodia. S Tomášom spolupracujem často, pretože je nadmieru talentovaný, a s Annou som robil prvýkrát. Mám rád ľudí, ktorí vedia robiť svoju robotu. To platí o celom mojom štábe," pochvaľuje si Bebjak. Nadšený je aj z kúpeľného prostredia, ktoré takmer pred sto rokmi navrhol pražský architekt Rudolf Sto­ckar: "Z toho, čo majú v prevádzke, je to jeden z najkrajších priestorov v rámci pôvodnej architektúry. Využívali sme ich všetky vrátane kúpeľného domu s bazénmi," dodal.

Nás však zaujímalo to, ako sa herci správali. Najväčšou hviezdou vraj bola Eva Máziková. "Hrá speváčku. Mala len jeden natáčací deň, ale pre klientov bola najväčšia hviezda," uviedol režisér. Zaujímavý je však názor pani, ktorá v kúpeľoch pracuje. "Videla som Tomáša Maštalíra a viac ma nezaujímalo. Boli tam aj iní herci, ale Tomáš je Tomáš," nadchýnala sa. Herec, ktorého vraj obdivuje niekoľko rokov, si teraz u nej šplhol ešte viac. "Vždy, keď išiel okolo recepcie, pozdravil a keď bol čas, prehodil s recepčnými žoviálne aj zopár slov. Rovnako s našimi klientmi. Nikoho neodmietol, keď sa s ním chceli fotiť," dozvedeli sme sa. FOTKY Z KÚPEĽOV SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Zdroj: Plus 7 Dní