Foto: Instagram / @evelynjefresh
#Ľudia

To je baba! Evelyn je dokonale KRÁSNA: Úžasné šaty a... Vau, sledujte tie SEXI NOHY!

20.11. 2019 10:30 Evelyn predviedla štíhlu postavičku v úžasných šatách od Mira Saba!  

Obľúbenú moderátorku premenila pravidelná strava a spánok na sexi kosť. "Nebudem sa bičovať za každé špagety, ktoré som zjedla," zaznelo v rozhovore, ktorý poskytla magazínu EVU. Prezradila nám, že bojovala s váhou už ako dievča, vlastne od dvanástich nepozná nič iné, než kolotoč diét. "To je pre telo taký stres, že potom priberieš aj z vody. A tomuto sa už nechcem vystavovať. Je to smutné a zraňujúce."

Dnes si vďaka štíhlej postave užíva šmrncovné outfity a čo je dôležité, je v pohode. "Celý život som riešila jedlo. Dokonca to zachádzalo tak ďaleko, že som sa bála jesť pred ľuďmi," priznala pre EVU.

Nebola by to Evelyn, keby spolu s fotkou nenahodila aj originálny komentár:
"1. Dve brady sú vždy lepšie ako dve tváre! Myslite na to vždy, keď sa Vám znenazdajky prehupne tá odporná a zákerná predná kamera.
2. Málo látky = veľa šťastia! Na toto myslite vždy, lebo je to jedna pravda!"

View this post on Instagram

Dobré ránko ! Vy čo robíte keď ráno vstanete a zistite že ste proste TOOO HOT ?🔥 Ja si dám ľadovú kávinu lebo naozaj som too hot, bodaj by som nebola keď je 8 hodín ráno a mám v byte 26 stupňov 😂💦 Tak hneď štrng štrng dávam ľad do pohárika a robím ľadové frapučínka @nespresso.sk (majú teraz ľadové kávy inšpirované Austráliou -sú mňam !) Inak môžeš dostať 35% zľavu na ktorýkoľvek Nespresso kávovar pri nákupe minimálne 10 balení káv A keď ťukneš kódik EVELYN2019 tak to budeš mat ešte o čosi lepšiu zlavinu :) Zároveň k objednávke získa každý ešte balenie Nespresso sušienok Cantuccini - chutia lepšie ako znejú 😂 #ad @nespresso.sk #Nespresso #NespressoOverIce #AustralskeLeto #NespressoNaLade #evelyn2019

A post shared by Evelyn (@evelynjefresh) on

Aktuálne má svoj životný štýl pod kontrolou a v žiadnom prípade ho nerieši nijako psychopaticky. Je kávičkárka telom a dušou a vďaka Instagramu vieme, že si ku kapučínku neváha pridať makrónku. "Dám si ľadovú kávinu, lebo som too hot. Tak hneď štrng štrng dávam ľad do pohárika a robím ľadové frapučínka." ♥, Evelyn!

View this post on Instagram

Som kávičkárka telom a dušou🌈☕️ Podľa mna každý deň treba mat taký ten moment pre seba - ja to mám pri káve - preto mi nevadi keď som na nej aj sama 💁🏼‍♀️! Proste len tak v klude popremýšľať o tom či ide všetko dobrým smerom 💫 A keď nejde - som samozrejme som z toho frustrovaná 😂 a hovorim si “kokos pozri sa na Rihannu čo v tvojom veku dokázala a ty tu sedíš a chlípeš kapučínka a píšeš si do zápisníka” Ale ako sa hovorí netreba to hrotit ani tlačiť na pílu - všetko príde v správny čas 🌈💕🤔💦 Ps : Pilotný diel k seriálu je napísaný ... O to väčšie zadosťučinenie je táto kávička a makrónka ... #girlpower #coffeeporn #createtillyoudrop

A post shared by Evelyn (@evelynjefresh) on

autor:  Romana Kalická

Video