Foto: Instagram / @kokinecka // @bagarovamonika
#Ľudia

Tieto Češky vás ohúria! Miss Global Kokešová a Bagárová v tej istej róbe: Ktorej pristane viac?

5.3. 2020 9:50 České krásky s top vkusom sa predviedli v tých istých šatách. Ktorej žiarivý model pristane viac?

Krásu 23-ročnej Češky Karolíny Kokešovej odmenili hneď niekoľkými titulmi. V Českej miss získala titul Miss internet, neskôr získala aj titul 2. českej vicemiss a po získaní licencie na Miss Global odcestovala na svetovú súťaž do Mexika, ktorú vyhrala a stala sa MISS GLOBAL 2019.

6-hodinové finále Miss Global sprevádzali problémy. Živé vysielanie bolo prerušené a na sociálnych sieťach sa objavili špekulácie, že súťaž krásy stopli pre podvody. Oficiálne poradie víťaziek však zostalo zachované. Druhé sa umiestnilo dievča z Peru, tretia bola Brazílčanka, štvrtá skončila Filipínka a piate miesto obsadila Austrálčanka. Karolína Kokešová je tak po Taťáne Gregor Brzobohatej a Tereze Fajksovej už tretia Češka v histórii, ktorá vyhrala svetovú súťaž krásy. 

Všimli sme si, že Monika Bagárová zaspievala pieseň "If I Ain't Got You" na odovzdávaní Krištáľoveho krídla v roku 2018 v šatách, ktoré sme videli na oficiálnych fotografiách Karolíny Kokešovej po korunovácii v Mexiku. Obe dámy v žiarivej róbe tej istej značky uvidíte v GALÉRII.

Anketa Ktorej žiarivý model pristane viac?