×
#Ľudia

Tereza zo Svadby na prvý pohľad šla na zväčšenie pŕs: Také odvážne FOTO zverejní máloktorá žena

30.4. 15:46 Sympatická Tereza Hudecová sa do pamäte divákov zapísala ako účastníčka markizáckej šou Svadba na prvý pohľad.

Keď sa prihlásila do šou, netušila, že pred oltárom bude stáť človek, ktorého už pozná. Čech Milan Benda sa do sympatickej blondínky zaľúbil, keď spolu chodili cvičiť, a preto sa rozhodol, že si jej srdce získa prostredníctvom tejto reality šou. Tereza s Milanom boli napokon jediným párom, ktorý si povedal áno aj v reálnom živote a doteraz si spokojne nažívajú v Prahe. Ako si všimol Život, Terezu, ktorá sa dala po šou na influencerskú dráhu, už dlhšie trápil problém, s ktorým má skúsenosti mnoho žien. Rozhodla sa, že absolvuje plastickú operáciu pŕs.

"Už teraz viem, že to bolo skvelé rozhodnutie," napísala krátko po tom, čo mala vytúžený zákrok za sebou. "Nešla som na prsia z rozmaru. Moje prsia neboli škaredé, ale podvedome som si ich vždy zakrývala. Podpísala sa na nich moja vyššia váha v minulosti. Boli povisnutejšie, strie, asymetria, prebytočná koža. Od určitej doby som o zákroku začala uvažovať no prišlo klasické “po deťoch”. Veľa žien váha kvôli tejto otázke," zamyslela sa nevesta z markizáckych obrazoviek.

Tereza a Milan si užili svadobnú cestu na Maldivách.
Zdroj: tv markíza

"Ja mám 28 rokov a určite detičky chceme, ale dieťa nepríde zo dňa na deň a najbližšie dva roky som sa ako mamina ešte nevidela. Keď som to spočítala, pretože aj tehotenstvo a samotné počatie chvíľku trvá (chcem aspoň dve deti), tak by som čakala možno aj dalších päť rokov. Viem, že pri deťoch je to posledná vec, ktorú žena rieši, ale ja som sa rozhodla. Rozhodla, že do tej doby chcem cítiť zdravé sebavedomie, chcem si obliecť tie krásne plavky, v ktorých budem hrdá na svoj dekolt, chcem sa neskrývať a tešiť môjho muža, chcem si ich užiť ako mladá šťava," napísala úprimne Tereza. Tá ukázala priaznivcom aj odhalenú fotku tesne pred zákrokom, možno poslednú s jej prirodzenými prsiami. POZRITE SI JU V GALÉRII!