×
Foto: LÝDIA CZAKÓ
#Ľudia

Ten je ROZKOŠNÝ! Speváčka Kristína ukázala, ako VYRÁSTOL jej syn Radko! (FOTO)

14.2. 14:01 Jééj, ten je už veľký!

Kristína Peláková
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Bg07P6PH6hK/

Kristína sa v máji 2021 stala maminou synčeka, ktorému dala krásne meno Radko. Svoje tehotenstvo tajila do poslednej chvíle. Jej slová na sociálnej sieti preto mnohých prekvapili. "Ahojte. Ozývam sa po dlhšom čase s mojou krásnou novinkou, ktorú chcem s Vami zdieľať. Začiatkom mája som sa stala Mamou, narodil sa mi chlapček Radoslav. Tak Vás všetkých pozdravujem," napísala tesne po pôrode.

Speváčka má synčeka so svojim manželom Mariánom, s ktorým začala chodiť už po maturite. Zaľúbenci si v októbri 2016 povedali svoje áno. Svadbu mali v Kostole Krista Kráľa v Košiciach. Speváčka sa v tom čase vyjadrila, že už je pripravená aj na dieťatko a rada by to stihla do svojej 30-ky. Svoje želanie však posunula o 3 roky.

Aktuálne si Kristína užíva materskú dovolenku plnými dúškami. Fanúšikom síce len málokedy ukáže na sociálnych sieťach kúsok zo svojho života, no teraz urobila výnimku. Pochválila sa, aký je jej poklad už veľký! „Krásny deň všetkým,“ napísala Kristína na sociálnej sieti a priložila fotku, ktorá zachytáva jej synčeka, ako sa hrá v izbe s detskou kuchynkou. FOTO SYNČEKA SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video